Pár špatných zpráv ze superTtestu

0

Nač spousta lidí čekala se bohužel nestane. Posunutí Kieva ze sedmého tieru na tier devátý nebude. Místo toho půjde Kiev jen o jeden tier nahoru a Tashkent se posune taky o jeden vzhůru. Nevěšte ale hlavu, stále to je supertest, ještě se to může vše změnit.

  • Kiev se posune dolů na tier 8, statistiky a vlastnosti zůstanou zhruba stejné jako na tieru 7, snad kromě množství životů, to by se mělo zvýšit. Vybavení torpédometů: používat bude torpédomety z Tashkentu, pro obě úrovně, stockové i vylepšené) nakonec byla vylepšena protiletadlová obrana.
  • Tashkent se přesune nahoru na tier 9, statistiky zůstanou rovněž podobné jako na tieru 8, kromě množství životů, torpédové vybavení: používat bude torpédomety z Udaloi, rovněž stockové i vylepšené) a samozřejmě vylepšení protiletadlové obrany. Momentálně loď nedisponuje 130 mm/55 B-2-U vylepšením.
  • Čas přebíjení 130-mm/58 СМ-2-1 na nových sovětských torpédoborcích bude snížen ze 6 sekund na 5 sekund. Kanóny dostanou slušný buff. Nyní se jeho rychlost střelby podobá staré 130 mm/55 B-2-U.
  • Doba výdrže Katapultovaného stíhače na bitevní lodi byla zvýšena z 60 sekund na 90 sekund.
  • Byly udělány některé buffy a nerfy (většinou nerfy) pevností v Bastion modu. Pokud to nepomůže zlepšit Bastion mod, bude s velkou pravděpodobností odstraněn.
  • IJN Torpédoborce budou pravděpodobně posíleny, chování jejich věží by mělo dostat nějaký ten bufík.

igmisgl

Z Čínského supertestu, pro vlastníky Alabamy.

Změny v kamufláži Alabamy:
-75 % poškození, když taranuje nějakou loď” bylo odstraněno.
-20 % detekovatelnosti ze vzduchu” bylo odstraněno.
-99% šance na detonaci” bylo odstraněno.
-Nějaké méně důležité bonusy, většinou +1 % bylo odstraněno.
+Přidáno “+300 % obdržených volných zkušeností v bitvě”.
+ Přidáno“100 % obdržených zkušeností v bitvě”.
+ Přidáno“-30 % sleva na údržbu lodi po bitvě”.
+Standartní camo bonusy zůstávají stejné jako doposud.

Ohodnoťte tento článek!