Panasijské torpédoborce očima vývojářů

0

Nová linie panasijských torpédoborců se velice brzy objeví ve hře. Ať už tomu je jak chce, hlavní specialitou, výhodou, nebo nevýhodou, budou bezpochyby hlubinná torpéda.

Vývojáři se tentokrát vyřádili. V tomto videu se snaží nastínit, jak na nápad přišli, a jak si asi myslí, že hlubinná torpéda ovlivní hru. Ať tomu je jakkoli chce, vytvořili opět zajímavou linii, na kterou budou hráči hodně zvědaví.

maxresdefault (24)

Osobně si myslím, že tyto torpéda hru moc neovlivní. Mnohdy si hráči nejsou ani vědomi, na jakou loď torpéda posílají. Na druhou stranu, málokdy je posílají na torpédoborce, které tyto torpéda nezasáhnou. Jedno vím ale jistě. Tyto torpédoborce rozhodně nebudou vhodné do soubojů o capy. V těchto soubojích je potřeba skvěle ovládat torpéda a jejich vypuštění. Pokud proti vám v kouřové cloně budou stát torpédoborec nebo křižník a vy jej torpédy nemůžete zasáhnout, může to být obrovský problém.

Samozřejmě, některé křižníky hlubinná torpéda zasáhnou. Přemýšlet které ano a které ne ale bude občas problém. Sám jsem zvědavý jak se vše ve hře projeví. Panasijské torpédoborce mají slušnou palebnou sílu i v kanónech, takže se zas na druhou stranu nebojím, že by s soubojích s jinými torpédoborci musely mít problémy.

Ohodnoťte tento článek!