Torpédoborce Pan-Asia: hlubinná torpéda ve hře?

4

Se zavedením Pan-Asia torpédoborců plánuje společnost Wargaming, aby nová linie měla unikátní hlubinná torpéda. Samozřejmě je to zatím jen test, nebo spíše myšlenka.

Cílem je vytvořit jedinečnou linii se specifickým torpédovým vyzbrojením. Po testování Pan-Asijců s normální výzbrojí, plánuje Wargaming testovat hlubinná torpéda. Hlubinná torpéda mohou proplout pod lehkou lodí s nízkým ponorem. Jako kompromis se taková torpéda můžou pochlubit vylepšeným utajováním a proto by bylo překvapení bitevních lodí jednodušší. Dalo by se to zajímavě používat torpédováním přes spojenecké lodě.

8d15590c-7c15-11e7-a9ec-ac162d8bc1e4

Ale bude to fungovat? Potřebuje hra taková torpéda? Určitě je to lepší alternativou, než je obvyklé jedinečné spotřební zboží Wargamingu.

Torpédoborce Pan-Asia: hlubinná torpéda ve hře?
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

4 KOMENTÁŘŮ

  1. Uzasne a pak az dostanu zasah od spojence s omluvou ze myslel ze me nezasahne mam delat co dostanu kompenzaci za jejich genialni myslenku?

  2. Hlubinná torpéda jsou blbost, co když potkám nepřátelský torpedoborec? Budu jen sřílet zatímco mi nepřítel bude kromě granátů posílat i torpeda? Leda by zde byla možnost volby, pak by to bylo teoreticky použitelné, ale nemyslím si, že by tohle bylo potřeba. A taky si nemyslím, že musí každý národ mít nějakou speciální vlastnost, rozhodně ne za každou cenu 🙂

  3. Bylo by fajn, kdyby ponor torpéd šel přepínat, ne jen mít “hlubinná” torpéda s lepší kamufláží, ale bez možnosti counterovat DD a CL v cloně.

    BTW IRL při hlubším ponoru nebyla torpéda hůře detekovatelná (dráha bublin od vzduchového pohonu byla jasně viditelná tak jako tak), ale šlo o to, aby zasáhla bitevní lodě pod protitorpédovou obšívkou – když už WG blbnou s herními mechanikami, mohli by s nima blbnout správným směrem.

    • Případně šlo o magnetická torpéda, která vybuchla pod kýlem lodi, což mělo ještě větší ničivou sílu, než u boku ( + zde byly lodě slabší jak mj. píšeš ) a často došlo i k rozlomení trupu 🙂

Comments are closed.