Otázky a odpovědi na letadlové lodě v aktualizaci PTS 0.8.0

1

Na základě diskusí o současném stavu zůstatku AA (nebo podle mnoha, jejich absolutní nedostatečnosti) na PTS (Public Test Server) vám WG poskytl informace o rychle provedených změnách.

shot-18.12.07_21.33.31-0060

  1. Blasty (AA střely) středního a dlouhého dělostřelectva způsobují příliš malé škody na PTS. Nové nastavení bude brzy zadáno na PTS.
  2. Někteří hráči vyjádřili obavy, že obrana AA na všech lodích je příliš slabá, zvláště později v bitvě, tím, že je zničí raketami OB, což je velmi bolestivé vzhledem k nekonečnému počtu letounů CV. Za prvé, životní body všech AA se zdvojnásobily. WG bude i nadále sledovat tento aspekt hry a provedou další změny, pokud to bude nutné.
  3. Dalším vážným problémem je nedostatek postihu za obnovení kvůli nekonečnému počtu letadel na palubě. Kvůli bodu 1 byl zůstatek přesunut do CV, prostě neztrácel letadla, a proto nebyl postižen. Vzhledem k tomu, že nekonečné letadla jsou obnoveny sankcí za každé ztracené letadlo, v případě řádné obrany AA se zřetelně změní v případě, že ztratí letadla.
  4. Vezmeme-li v úvahu výše uvedené skutečnosti, také si všimli řady připomínek ohledně lodí vyrobených pro obranu AA, které vykazují výrazný nedostatek účinnosti PTS. Po komplexní opravě mechaniky AA budou tyto lodě dodatečně zkontrolovány. Cílem je zachovat protiletadlové vlastnosti těchto lodí na stejné úrovni jako na běžném serveru. Další věc je, že AA blízké a střední hodnoty AA jsou stejně důležité jako vzdálené AA. Rozsahy AA jsou odděleny, na rozdíl od překrývání / přidávání, které se nyní nacházejí ve hře, navíc se změnily dovednosti velitelů a neexistují velké bonusy na škody, které se vyskytují na herním serveru. Dlouhý dělostřelec AA již získal bonus + 15%, aby tyto změny kompenzoval.
  5. Bohužel, izolované testy, jako jsou PTS a Beta, nemohou plně reprodukovat podmínky normálního serveru. Cílem je co nejlépe nastavit počáteční vyváženost na hodnotu 0.8.0, ale určitě to bude vyžadovat zdokonalení a změny. Nepokládejte prosím nastavení pro PTS a budoucnost 0.8.0 jako finální, určitě tomu tak nebude.

Uvědomujeme si poruchu rovnováhy na PTS, která ovlivňuje vnímání změn v CV jako celku a skutečnost, že změna je pro mnohé z nás sporná. Tato změna je největším hitem v měřítku hry a je obrovskou výzvou jak pro vývojářský jako tým (vstup a podporu), tak pro hráče. Pohybujeme se vpřed, protože výsledky beta testů byly dobré a dokázaly, že tato myšlenka funguje. Není pochyb o tom, že je třeba ještě hodně práce.

Ohodnoťte tento článek!

1 KOMENTÁŘ

Comments are closed.