Otázky z fóra (část 2)

3

Máme tu druhou várku otázek, je pravda že některé kousky se opět točí stále dokolečka, ale jiné jsou vcelku zajímavé.

world_of_warships_wargaming_net_wows_1920x1080
Buildy torpédoborců jsou daleko slabší než před posledním patchem (například síla DE) a schopnost přežít byla celkově snížena zavedením nového vybavení (například RPF), aby bylo jednoduché lovit torpédoborce. Je nějaký plán to v budoucnu kompenzovat?
Na výběr mají nejen kapitáni DDček. Chtěli jsme vytvořit buildy pro BB více specifické, s Aux zbraněmi, AA a celkové výdrže lodi. Celkově jsou buildy stále v pořádku a je třeba nad nimi více uvažovat.

Ještě k předešlé otázce, jako někdo, kdo si užívá torpédoborce, CL/CA a BB, jsem kapku nervózní ohledně současné cesty BBček. Je zde nějaká vize ohledně síly BB lodí a co by mohlo přinést CL/CA zpět?
Taky jsme nervózní ohledně vzrůstu hráčů bitevních lodí. Chtěl bych říci, že jsem koukal na minulý downloadtýden. Růst se zpomaluje, což je dobré, bohužel ne tak rychle jak bychom si přáli. Ve skutečnosti doufáme, že 0.6.0 k tomu přispěje pozitivním způsobem. Máme ještě několik možností testování, pokud by se tato tendence neměnila.

Otázky týkající se expert loadera.
Stále je vše jak bylo, nic jsme nezměnili. Předpokládám to, jelikož “bude nyní fungovat” nemusí nutně znamenat, že něco bylo změněno.

Otázka ohledně Emergency Takeoff, které je příliš drahé.
Postih platí, když jste v jednom ohni. Když nehoříte, máte standartní cooldown. Bez této dovednosti nebudete schopni vyslat cokoli, jak je zvykem. Je to užitečné, pokud bojujete v sevřené formaci, kde dochází často k poškození.

Setrvační pojistka pro HE munici, má 50 % postih při rekvalifikaci, který má vliv jen na lepší penetraci trupu HE municí nebo taky upravuje šanci na vznik požáru?
Pouze lepší penetraci (budu to muset ještě zítra ověřit jednou).

Setrvační pojistka HE munice, můžete dát do hry vysvětlení, jak funguje kalibr vs penetrace, aby lidé dostali do podvědomí, jak vše funguje?
Doufám, že to někdy uděláme.

Dogfighting Expert: Proč se tvrdí, že zvyšuje průměrné poškození proti letadlům rozdílného tieru, když máme zrcadlový matchmaking pro CV již více než rok?
Na nízkých tierech mohou být 2 CV na tým, takže stále fungujeme.

Expert zadní střelec: Proč byla proboha zvýšena cena za tento sklil?
Budete se divit kolik kapitánů toto nevyužívá stejně jako strafing.

“Modifikace leteckých skupin 2” upgrade nyní zvedne munici fighterů o 50 %. Když ji nakombinuji s Dogfight expertem a použiji US CV s AS, kde budou muset fighteři přezbrojit jen velmi zřídka, je to tak záměrně?
Ano.

15754-7

Plánujete přidat do hry alternativní linii IJN torpédoborců? Tím myslím jiné DD se silnými torpédy?
Do hry přibydou další torpédoborce, ale aktuálně bereme v úvahu oba dva USN a KM jako relativně schopné torpédoborce. Nejsilnější torpéda pravděpodobně zůstanou u IJN.

Celkově jste nyní spokojeni se současnou metou na všech tierech, nebo byste ji nejraději posunuli někam jinam?
Chtěli bychom omezit popularitu bitevních lodí na některých regionech a tierech. Zároveň bychom rádi celkově opravili CV (přeplácání na nízkých tierech, velmi těžké na vysokých tierech). Toto je ale globální výzva. Jiná věc je doladění některých lodí.

Ohodnoťte tento článek!

3 KOMENTÁŘŮ

  1. Nešlo by psát názvy skillů česky nebo slovensky, byť třeba jednoslovně? Nevím jak je na tom naše komunita celkově ale lidi co znám to mají vždy česky (kromě jednoho který se tím “učí” německy 😀 ) a dohledávání zdržuje a ruší od článku. Se zkratkami typů lodí a základu problém nevidím, ale článek čtenář nejlépe příjme a užije si ho, když si ho může přečíst v klidu a nerušeně, ne u toho něco hledat a tím se nemoct soustředit na samotný obsah.
    Jinak jsem moc rád jak se tady množí články a přeji ať se webu daří i nadále 🙂

    • Promiň, přepnu si loďky do češtiny abych měl přehled jak je to přeložený a pro příště se polepším.

Comments are closed.