Nové skilly – návod od Houmera

5

Šikovný kluk Houmer udělal video, jako takový průlet všemi skilly, co dělají, co ovlivní, kam se hodí a kam ne. Proč už nejsou tak dobré, jako bývaly před updatem.

Potom udělal druhé video, na které jsem čekal, kde se věnuje přímo lodím desátého tieru. To video najde dole pod článkem. Nechci to moc komentovat, jelikož vše podstatné najdete ve videích. Kdyby se vám náhodou něco nepovedlo, je nyní sleva na resetování skillů, takže pokud chcete skilly přeházet třeba podle Houmera, není problém si je za nějaký dublon vyresetovat a začít od znova.

Asi nejzajímavější skill, který ode mne dostal nejvíce pozornosti, je “Radiové zaměřování”. Druhý v pořadí “Setrvačná roznětka HE granátů”. Ta roznětka mi přišla dost zajímavá, otázkou je, jestli bude tak moc využívaná. Co jsem koukal Houmer ho nedal na desítkách nikam. I když o tom u Großer Kurfürstu uvažoval.

Pravdou je, že setupy si můžete zvolit i jinak a může vám to vyhovovat daleko více než jak to preferuje Houmer. Ale člověk to je šikovný a lodím rozumí, takže bych i jeho volbám důvěřoval. Ostatně, když vám to s jeho konfigurací nepůjde, můžete ji změnit, aby vyhovovala na váš playstyle.

Zdroj: Houmer_hraje_wows

Ohodnoťte tento článek!

5 KOMENTÁŘŮ

  1. Nemám nic proti Houmrovy,ale není tu trochu lidovější hráč co by dělal videa?

  2. no mám informace že ohledně tohoto je to má chyba protože jsem hledal jen na youtube ,ale většina lidí co hraje lodě je spíš na Twitch….Mrknu na to a uvidím…

Comments are closed.