Nové japonské torpédoborce

0

Přepis od WG. WG zveřejnilo další podrobnosti o dalších japonských míláčcích. Uvidíme jestli si najdou místečko ve vašich srdcích.

Posily japonského námořnictva se blíží!

Přidáváme nové lodě do jedné z nejstarších větví ve World of Warships: Větve japonských torpédoborců. Některé z existujících lodí budou posunuty na nižší úrovně, kam se jejich herní styl bude lépe hodit, a přidáme novou vedlejší větev. Jako obvykle budete za tuto změnu kompenzováni, abyste si nemuseli své oblíbené lodě znovu vylepšovat.

b8a7e71e-b0c9-11e6-b654-ac162d8bc1e4_1200x

Seznamte se s novým setem japonských torpédoborců s předstihem, ať máte přehled o jejich pro a proti, než dorazí!

V Minekaze

1

VI Hatsuharu2

VII Shiratsuyu3

VIII Akizuki4

Jak vidíte výše, některé z lodí se opravdu značně posunuly. Například Fubuki se přesunula z VIII. úrovně na úroveň VI. a Mutsuki z VI. úrovně na V. úroveň. Spolu s těmito úpravami přišly japonské torpédoborce v hlavní větvi o svá torpéda s dlouhým dosahem, neboť byly důvodem, že hráči občas dostávali laciné zásahy.

Samozřejmě, pro ty z vás, kteří již lodě zakoupili a upravili bude změna provedena automaticky, takže nebude potřeba vaše oblíbené lodě znovu vylepšovat. Součástí těchto změn jsou samozřejmě živé testy nových lodí (představených jako sesterské lodě těch v technologickém stromě) v bitvě, neboť je potřeba lodě otestovat v co nejrealističtějších podmínkách bez toho, abychom experimentovali s loděmi hráčů.

Na bojová stanoviště!

Ohodnoťte tento článek!