Nové detaily o kampani na HMS Hood

2

Zde vám přinášíme nějaké detailní informace týkající se příchozí kampaně na HMS Hood. Informace pocházejí z čínského serveru.

Detaily o kampani

Celý event bude rozdělen do sedmi etap, každá etapa bude mít devět úkolů, což celkově dělá šedesát tři misí. Ne všechny mise/úkoly musí být dokončeny, abyste otevřeli další etapu. Hráči s prémiovým účtem budou schopni provádět tři mise současně, namísto pouhých dvou. Stupně 5 a 6 odemknou speciální kamufláže pro HMS Hood.

MartinH: Takže podobný model jako byl například u posledního maratonu na Admirala Graf Spee.

K dispozici je dvacet čtyři sběratelských odznaků, které budou moci hráči získat. Ti, kterým se podaří posbírat všechny, obdrží medaili a prémiovou kamufláž pro loď Bismarck. Dokončení úkolu dá hráčům dva speciální kontejnery, každý kontejner bude obsahovat jeden z 24 odznaků, nicméně si je hráči nebudou moci vybírat. To znamená, že RNG rozhodne, jestli hráči dostanou kamufláž, nebo ne. Všechny odznaky (štíty) jsou spojeny s bitvou v Dánském průlivu a s potopením Bismarcku.

Medaile

356612752929

Sběratelské ocenění (odznaky/štíty)

Nové detaily o kampani na HMS Hood
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

2 KOMENTÁŘŮ

  1. To dopadne jak vánoční strom ve WoT, ty odznaky tutově půjdou dokoupit, za Éčko kus (taky náhodnej jeden, včetně těch co už člověk má)

    To je trochu boner killer, ale snad to dopadne dobře…

  2. nejlevnejsi bude hood koupit (pocitam i cas na hrani, ktery se da zpenezit) … takze jedina otazka je proc ho kupovat …. za me existuje jen jediny duvod …. lod musi byt hratelna a na tieru 8 jinak ze me penizky nekapou … na maraton jim kaslu …. hraju to kdy chci a jak chci a kdyz me to bavi ne kdyz WG ma misi

Comments are closed.