Nová aktualizace již za pár dní!

0

Nová aktualizace bude vydána 20. dubna po sedmé hodině ranní. Máme se na co těšit. Dasha nám opět představí celou aktualizaci.

Hlavní náplní aktualizace je nová francouzský větev křižníků. Ta zahrnuje lodě Bougainville, Jurien de la Gravière, Friant, Duguay-Trouin, Émile Bertin, La Galissonnière, Algérie, Charles Martel, St. Louis a Henri IV.

4cf3261c-1f7f-11e7-92a6-ac162d8bc1e4_1200x

Více informací o francouzské větvi
  • Celá větev začíná lehkými křižníky, vyzbrojenými velkými děly s dlouhým dosahem a excelentním potenciálem probíjení pancíře.
  • Torpédomety francouzských křižníků mají skvělé vlastnosti – dosah až 6 km na úrovních III a IV a 9 km od V. úrovně.
  • Protitorpédová ochrana začíná již na úrovni III, na úrovni VII již činí 16 %, a na X. úrovni je ještě o něco efektivnější.
  • Francouzské křižníky na VI. úrovni přecházejí z lehkých křižníků na těžké, což jim dodá silnější pancéřový pás a přístup k unikátnímu spotřebnímu doplňku.
  • Od VI. úrovně mohou francouzské křižníky namontovat spotřební doplněk zvaný „posílení motoru“, který zvýší maximální rychlost lodě o 15 %, od VIII. do X. úrovně o 20 %.
  • Křižníky od VII. úrovně jsou považovány za těžké, jsou vyzbrojeny dělostřelectvem s dlouhým dosahem a 203 mm děly, torpédy a také vysokou rychlostí.
  • Jak naznačuje královské jméno, Henri IV trůní na samém vrcholu nové větve francouzských křižníků a má děla s největší ráží a nejvyšší standardní rychlost ze všech křižníků X. úrovně.

5c434de6-ff2b-11e6-bb6c-ac162d8bc1e4

Podtrženo, sečteno. Nejvíce obměňovaný desítkový křižník jde co nevidět do hry. Sám jsem si jej otestoval a musím říci, že je zábavný. Jen ta cesta k němu mi přišla občas trochu trnitá.

Nová aktualizace již za pár dní!
Ohodnoťte tento článek!
4 (80%) 1 hlas/ů