Missouri přijde do hry?

6

Ahoj všichni,

Opět další video se Stevenem Seagalem.

Mohlo by to znamenat, že loď Missouri přijde do hry? Zatím není potvrzeno, jestli to bude Prémiová loď, nebo Odměnová loď. Četl jsem ale na fórech, co si někteří hráči myslí. Z toho jsem si vyvodil, že by to taky znamenat zavedení misí jako ve World of Tanks. Kde získáte řadu misí k dokončení u každého národu. A ty, pokud dokončíte, dostanete za odměnu tokeny, a určitý počet tokenů nakonec vyměníte za odměnovou loď. Já si myslím, že by to mohla být hodně zajímavá možnost.

Ohodnoťte tento článek!

6 KOMENTÁŘŮ

 1. Taky to může být nějaká klanová odměna, přeci jen klany jsou (snad) za dveřmi. I když jsou ještě na výběr 2 USA křižníci s tím, že Worchester bude nejspíš klasická desítka v nové větvi.

  Missouri je zase jen další Iowa, akorát nejpíš ponerfovaná na VIII tieru. Spíše bych uvítal USS Alasku, takový USA Sharnhorst 😀

 2. Uvidíme, zatím jsem nic podrobnějšího neobjevil. Skusím ještě zapátrat 😀

 3. už je to jasný… bude to tier 9 prémiová loď za Free expy….. 🙂

  • Dle mého to nebude jen podle toho, kdo má kolik freeček. To by byla dost blbost, i když u WG jeden nikdy nevím. Ale co je napsáno na portálu, tomu zrovna dvakrát nevěřím, víme přeci jaké je v Paříži pracovní morálka 😀
   Pokud to opravdu bude IX tier, tak jsem zvědav jestli to bude prémiová a nebo jakoby premiová 😀
   Mě by stačilo kdyby fungovalo cvičení kapitána.

   • jo kazdopadne to znelo hooodne zajimave .. sam jsem uprimne zvedavej … tenhle kousek bych zrovna celkem rad mel 😀

  • jojo uz jsem to taky videl, mam o tom i clanek … kazdopadne kdyz jsem to psal rikal jsem si jak to vlastne chteji udelat … jestli to neni nejaky preklep nebo neco podobne … uvidime asi 😀 .. ma to byt s dalsim patchem asi … jako neco pred vanocema ….

Comments are closed.