Leberecht Maass v podání Houmera

0

Youtuber Houmer je už poněkud dále v novém německém stromu torpédoborců. Má již za sebou tohoto malého rychlíka Leberecht Maasse. Říká mu Mistr Plameňák, víte proč?

Slušná zásoba HP doprovázena pěti 128 mm děly. Torpéda jsou sice kapku lepší, než u amerických DDček, nicméně jsou celkem pomalá. Manévrovatelnost a rychlost by mohla být kapánek lepší, ale s děly se dá rozhodně udělat nějaká neplecha. Jako všechny německé torpédoborce má hrozně krátký smoke, něco kolem minuty.

Mne osobně se ale Mass líbí díky tomu, že styl jeho hraní se blíží americkým a ruským torpédoborcům. Sice ze smoku musíte vypadnout daleko dříve, na druhou stranu se s ním bude daleko lépe podpalovat nepřátelská paluba. Pomocí plamenů jste schopni dostat se na hodně slušné damage. To ostatně platí u všech lodí. Když se povede nepřátelská loď zapálit, máte damage navíc a zdarma. Zvláště druhé zápaly, které se daleko hůře hasí. Když kapitán použije opravu na první plameny. To se stává hlavně u nezkušených kapitánů. Dobře uhasit oheň v pravou chvíli je taky kumšt. Na druhou stranu, když to umíte, dokáže vám to několikrát zachránit život. Dost keců a přeji příjemné pokoukání na video od skillera Houmera …

Hurá na palubu.

Ohodnoťte tento článek!