Kii je v obchodě a navíc zde máme bonusový kód

8

Zatímco zde máme novou japonskou bitevní prémiovou loď Kii, která se objevila v obchodě, máme zde i bonusový kód, který vám přinese jeden speciální kontejner s různým obsahem.

Bonusový kód: W8O45W

Kii je skvělá rychlá bitevní loď postavený císařským námořnictvem v dvacátých letech minulého století. Pro tuhle loď vytvořil bonusovou kamufláž známý manga animátor Makoto Kobayashi. Tuto kamufláž obdržíte, když si loď zakoupíte a odehrajete s ní jednu bitvu. Pak bude připsána na váš účet.

Loď vypadá velice zajímavě a pokud máte rádi bitevní lodě, budete s ní spokojeni. Jen bych si možná vyměnit trochu rychlosti za více pancíře, nejsem si totiž úplně jist, jak moc je bitevní lodi vhodná vyšší rychlost.

Ohodnoťte tento článek!

8 KOMENTÁŘŮ

  • Ještě včera v 7 večer fungoval, to jsem ho četl na armoredpatrol… Asi už mu od te doby vypršely použití.

   Každopádně byl to kontejner k výročí, ten co v shopu stojí sedm pětek a v něm 10 kamufláží halloween, 30 vlajek na +20% oprav a 1 věc do sbírky…

 1. Z klanu vím, že los je čistě náhodný…Každá dostal něco jiného…A není to nula ale velké O..Taky jsem měl ten problém,ale kluci poradili

 2. A pokud ta píší toto tak je to myslím jasné

  WoWS Bonus Code (EU)
  23 SEPTEMBER 2017
  W8O45W

  Gives a special container with different items.

 3. Jee tak konecne se objevil kod i tady, kod jsem pouzil uz nekdy v patek. Zrejme uz ale neplati:). Wg docela prekvapilo timhle kodem – mne to dalo 1000 dublonu a 100 dracich vlajek a 10 kamuflazi.

Comments are closed.