Když si supertesteři porovnávají bábovičky

1

11. května se na fóru objevily znepokojivé informace, které byly po nějaké době smazané. Jenže, jak to už bývá, nějaký pěkný snaživec, si udělal obrázky a poděli se o ně s námi.

nz9uduc

n6xpef4

[BLUMR] chlap (A) je hráč, ale také supertester z asijského serveru z klanu sestávajícího převážně ze supertesterů a koordinátorů ST. Byl ****, protože viděl někoho z klanu [ATLAS] (B) kempícího v Yamatu. Jak vidíte na obrázcích, dětičky se pohádaly na testserveru. Jak to asi pak může vypadat s loděmi, které jdou z takového prostředí do hry. Pak se můžeme divit problémům, které jsou na X-krát opravovány až na public testu.

0ofmbfn

Problém je taky v tom, že je nejenže jedním z administrátorů vietnamské skupiny WoWS, ale je také supertester. Snaží se přesvědčit své členy klanu a další klany, aby vyhlásili válku klanu [ATLAST], ale to není všechno. Také jim říká, že urážky, zabíjení spojenců a podobné prohřešky jsou přijatelné, a pokud dostane třídenní ban, řekne svým moderátorům, pravděpodobně někdo z jeho klanu, aby mu to zrušil (odpustil).

Přijde mi to, jako by se rvaly děti na písku o kyblíček a bábovičku. Řekl bych, že hráči na uzavřených test serverech by měli mít jistou úroveň a vystupování, protože i supertester je snad nějaká pozice, nemyslíte?

 

Když si supertesteři porovnávají bábovičky
Ohodnoťte tento článek!
4.33 (86.67%) 3 hlas/ů

1 KOMENTÁŘ

  1. Přiznám se na rovinu, že i já jsem poslal salvu na kempící hovádka ve svém týmu a hned se rozprchli jak hejno vrabců. Ale pouze jednou a to proto, že to byla asi už 5tá hra totálně zakempená.
    Ale tohle je teda parodie 😀 ( 🙁 )

Comments are closed.