Již brzy budou nové sovětské torpédoborce!

10

Větev sovětských torpédoborců brzy obdrží novou vedlejší větev. Ta bude začínat na V. úrovní a bude větev torpédoborců rozdělovat na vůdčí torpédoborce a dělostřelecké torpédoborce. Rozhodně stojí za zamyšlení jestli, pokud nemáte ještě tuhle větev vyježděnou, s tím kapku nepohnout.

Minimálně to vypadá, že Ognevoi půjde ze šesté úrovně na osmou a Kijev ze sedmé úrovně na devátou. Tak proč si kapku nepomoci? Minimálně u japonského stromu to tak bylo, že duplikáty tieru a přemístěné lodě jste dostávali.

Obměna se objevila hlavně proto, že při expení stromu jste procházeli různými herními styly a tomu chce Wargaming zabránit. Teď jsou připraveni obnovit historickou důvěryhodnost a nabídnout hráčům dvě alternativy a navíc logičtější cestu vývojového stromu.
Jestli se jim to povede, zjistíme očividně velice brzy. Takže neváhejte a torpédujte se sovětskými torpédoborci.

Ještě přemýšlím, jestli, když už vánoční maraton vypadá celý zlatý, dostaneme konteiner novoročního speciálu. Co myslíte? Zdroj zde … nebo co v něm budeme mít?

Ohodnoťte tento článek!

10 KOMENTÁŘŮ

 1. Jen doplním, že tento týden má vyjít patch. Takže pravděpodobně na to expení máme již jen dva dny …

  • Nezdá se mi že by je tam hodili bez testu . Spíš je očekávám v dalším patchi . Ale u WG je možné vše 🙁

   • Rekl bych že ne, podle videa to jeste nebude 19.1. … ale těžko rici …

 2. U Japonců tímhle dělením zlikvidovali Minekaze a Fubuki až jsem o tu lajnu ztratil zájem.

  Jaký bude asi výsledek tady?

  • Jojo, to mas pravdu, dost to nabouralo. Uvidíme co to udělá. Jen mi příjde, že těch torpů je strašně moc. Mne osobně vadí fukcionalita bitevek na nižších tierech. Zvlaště když jsi low tier, jsi tam prakticky k hovnu. můsel bys mit neskutečné štěstí aby si tě nepřátele moc nevšímali.

   • Mně nikdy tak spatný nepřišly. Je fakt že na lowtierech jsou asi lepší křižnky, ale to se po 4.tieru zlomí.
    Ono nejvíc záleží kdo je proti tobě, dobrej hráč si tě vyndá s čímkoli, a když se ty trochu snažíš, vyndáš si kohokoli od průměru dolů.

    A nejlepší na tý hře je, že se na to nedá spolehnout, a v DD tě smahne sekundára z CV, nebo 2km od spawnu chytneš detonačku z první salvy a nebo se nevyhneš zbloudilýmu torpédu co dal někdo naslepo na 15km… 🙂

    • Nejlepší je zapomenout se ve smouku bez pohybu … pak prileti od nekud torpy a jsi v prdelce 😀

     • Tak tomu teď pomáhají i KM DD s hydrem. Smoke není co býval, a je to dobře.

Comments are closed.