Jak získat Graf Spee

Lov na Graf Spree začíná

8
Graf Spee

Ano, už je to tady, a je to tak neskutečně jednoduché. Nová kompletní mise, jak získat Graf Spee.

Vše vypukne 23. prosince. Wargaming připravil sérii misí, které když vyplníte, dostanete nový německý křižník šestého tieru Admiral Graf Spee! Pro splnění všech misí budete muset být trpěliví. Každý týden by se měla odemknout jedna mise, v případě že jste splnili tu předchozí. Alespoň takhle jsem to pochopil já.

23f1dc8e-c76b-11e6-acdc-ac162d8bc1e4_1200x

Zběsilý lov trofeje Graf Spee bude končit 19. ledna 2017. Já osobně budu mít se stíháním problémy, a to hlavně mezi svátky. Budu totiž cestovat mezi rodinou.

Kromě hlavní odměny můžete získat
 • Volné zkušenosti
 • Signální vlajky
 • Kredity

Musíte sbírat určité množství hvězdiček, abyste dokončili misi. Také budete muset hrát Tier V lodě. S nimi lze hrát v náhodných, kooperativních, hodnocených a týmových bitvách.

A nezapomeňte, Graf Spee bude taky k dispozici v prémiovém obchodě během mise „Lov na Graf Spee“! Všechny mise uvidíte v klientovi, tak se budete moci připravit na nadcházející krveprolití.

MartinH: Ať to bude jakkoli, vypadá to, že Admirála Graf Spree budeme moci získat zdarma. Jak jsem již podotkl, mám kapku obavy z období mezi svátky, ale to budu pravděpodobně sám.

Takže hurá na palubu!

Ohodnoťte tento článek!

8 KOMENTÁŘŮ

  • Jo ta rychlost je spatna … ale vysvetli mi teda proc po ni vsichni tak touzi ? 😀

   • Protože to je legenda, navíc to je CA s největší ráží děl ve hře a jako tier 6 premium je přesně v tom perfektním místě, kde lodě už mají nějakou tu hodnotu narozdíl od lowtierů ale ještě nestojí majlant jako osmičky.

    Navíc když je teď v podstatě zadarmo… 😀

    • Jojo s tím WG rozhodně překvapilo to se musí nechat .. žádný šíleny maraton, nebo něco podobného … takže ani svátky nebudou problém 😀

     • legenda to je a zadarmo taky, ale kombinace bb a krizniku s extremne mekkou nastavbou, budeme dostavat citadely zepredu prakticky od vsecho, tier 6, čili neustale proti 8 … bude to spis sberatelsky kousek

 1. Ja tu lod chci kvuli tomu, ze to je legenda jako Bismark nebo Scharnhorst, sice nakonec spojenci Graf Spee potopili hned na zacatku valky, presto je to jedna z mala lodi, ktera bojovala a nerezla jenom v pristavu.

 2. kde uvidim svoj progress na misiu ?
  v hre mam iba ze Challenge ale nic viac

Comments are closed.