Jak to bude s klany?

0

Ph3lan zveřejnil nové informace o změnách týkajících se klanů. V tuto chvíli jsou klany v beta testu a jsou testovány hráči. Doufejme, že budou brzo v ostré verzi.

Nové možnosti

446990-warships-653x367Funkce klanového listu byla nahrazena funkcí vyhledávání klanu. Přidány popisky klanů a možnost jejich editace. Může být změněna barva klanového tagu. Jméno klanu a jeho tag mohou být změny. Tyto funkce jsou k dispozici veliteli klanu a jeho důstojníkům.

Důležité

Změna jména a Tagu: původní jméno a tag jsou rezervovány ještě měsíc po změně (právo na změnu). Tato rezervace bude vymazána, pokud jméno nebo tag bude během této doby opět změněn.
Změna klanového jména a tagu je momentálně zdarma, ale pouze v rámci uzavřeného testu. (Upozorňujeme, že tato funkce tedy není prozatím běžně dostupná. Hned jak bude fungovat, dáme vám vědět.)
Varování: Tato informace může být samozřejmě pozměněna.
Konečná cena pro založení klanu / změna jména klanu, bude podobná jako je ve WoT: 2,500 dublonů.
Zatímco současná kapacita klanu je nižší než ve WoT, chystáme se kapacitu navýšit. Ba dokonce ji dostat výše, než je kapacita klanu je WoT. 100 členů.
Budeme vás o všem včas informovat.

461579-world-of-warships-653x367

Známé problémy

Pokud okno editace/vyhledávání klanu je otevřeno a nějaké okno chatu je aktivní, text napsaný do chat okna je automaticky napsán i do okna editace/vyhledávání klanů. (v podstatě obě oka napíšou stejný text)

Martin Havránek – Rozhodně zajímavá informace, každopádně dokud bude vše zdarma, bude rozumné si jména a tagy pořádně rozmyslet. Řekl bych, že by bylo i fajn vyzkoušet změnu jména a tagu, dokud to bude bez poplatků. Každá pomoc Wargamingu se bude hodit, přece jen pro nás tvoří zábavnou hru. I když nebýt této hry, porodnost by se zvýšila. Že jo chlapi. Uvidíme zda se v brzké době dočkáme dalších nových informací ohledně klanů.

Zdroj: World of Warships EU Fórum

Ohodnoťte tento článek!