HumbleBundle prodává přístupy do bety WoWs

5

V rámci balíčku k hernímu veletrhu E3, který prodává známý a populární slevový herní server Humble Bundle, si můžete pořídit za pár korun přístup do beta testování jedné z velké trojice her společnosti Wargaming, jejíž popularita poslední dobou stoupá – námořní akce World of Warships.

Balíček se prodává zde: https://www.humblebundle.com/twitche3

Mělo by to fungovat nějak tak, že si vyberete, kolik chcete zaplatit a podle toho se vám odemknou jednotlivé části balíčky. Nutno také upozornit, že v případě přístupu do World of Warships jde o přístup na severoamerický, nikoli evropský server. Ale pokud vám není líto těch pár dolarů vyhodit, tak na vyzkoušení to zcela jistě postačí.

V diskuzi se podělte s ostatními, jak celá věc funguje.

Za informaci děkuji lorensothovi.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článek15. 6. 2015
Další článekVideo: Konkurence World of Tanks z Číny
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

5 KOMENTÁŘŮ

  1. Nekupujte.
    NOTE: World of Warships and World of Tanks codes redeem only on the North American server.

    • Máš to v článku napsaný, že jde jen o balíčky pro severoamerický server. Taky tam píšu, že pokud vám není líto těch pár dolárků vyhodit, tak na test se to vyplatí. Až bude otevřená beta, tak se zadarmo regneš na evropském serveru…

  2. Kdyz uz jsem v bete evropske, tak pri koupi balicku by me ten V kriznik hodilo, na ten evropsky? A nikde jsem si nevsiml, ze by to bylo omezeny tak ze kdyz das jen $3 ze by si tu lod nemel dostat. Nebo se pletu? Dik za postrehy

  3. ja jsem koupil kod na NA server na kinguin.cz za 29 Kc, placeno kartou, prisel hned, aktivovano pres kanadskou ip pres tor browser a uz hraju..

Comments are closed.