AA Hoodu je hrozivá na papíře, nicméně jaká je realita?

3

Protiletadlová obrana lodi Hood vypadá opravdu skvěle. Když si přečtete její specifikace, řeknete si, že s letadly proti Hoodu prostě letět nechcete. Hood vám sundá všechny letadla aniž by se k němu dostaly.

Hoodova protiletadlová obrana je děsivá na papíře, nicméně realita je kapku jiná. Když si vyzkoušíte sundat nějaká letadla, zjistíte, že papír snese všechno. I když i tohle je kapku jinak.

Velmi zajímavé sledovat, jak vše funguje. Nicméně myslím, že protiletadlová obrana je stále dostatečně silná na to, aby se loď ubránila od leteckých útoků. Dokonce i v případě, že máte pouze 2 děla, stále máte ještě 1500 poškození při sestavování AA, což je více než dost na to, abyste přežili útok.

Nicméně, jaká je pravděpodobnost, že vám někdo bude sundávat právě protiletadlovou obranu? Je velmi těžké říci, kolik raket zůstane v provozu během bitevní vřavy. Rozhodně ale je zajímavé video sledovat. Obrana bude i tak dost silná, na bitevní loď možná až moc.

Ohodnoťte tento článek!

3 KOMENTÁŘŮ

 1. No youtuber Flamu urobil test tej AA s ksptanom naperkovanym na AA a Hood je schopny zostrelit vsetky lietadla Midwayu.

  • Ale před torpedama ho zachránilo jenom to, že měl po ruce ostrov ve směru odkud letěly letadla na kterej se nalepil a stejně z torpeďáků sundal první 2 letky (ty co nemohly dropnout kvůli ostrovu) a ty další zvládly za ostrovem dropnout a v průměru tak na 50% stavu odletět.

   Ona na full spec má ta AA aura raket cca 2,16km dostřel, takže proti střemhlavákům dává si prakticky imunitu, ale torpéda se pořád daj dropnout – a vzhledem k tomu jak je Hood dlouhej a jak má velkej radius otočky i trefit.

   Jasně, po dropu se nejspíš mihnou přes tu 2,16km auru a dost jich skape, ale tou dobou už jsou kousavý rybičky ve vodě a vzhledem k jeho velikosti mu zvýšenej rozptyl torpéd vlivem def. AA CD taky moc neusnadní práci…

   • Jojo, ja to zkoušel a není to občas prdel …, ale občas se koukat jak ty letadla kolem vas padají je sranda. Nicméně další krok směrem, kde letadlové lodě nejsou prostě zábavné …

Comments are closed.