Houmer a jeho 170k dmg s USS Flint

3
Flint

Tier VII USS Flint, americký křižník, který se ve hře objevil jako prémiová loď za odměnu ze sezóny IV, kdy jste museli dosáhnout Rank 1. A získat třikrát vlajku Jolly Roger.

Poprvé, když jste se dostali na Rank jedna, tak jste obdrželi vlajku Jolly Roger než se sezóna uchýlila ke svému konci. Podruhé jste dostali vlajku Jolly Roger když sezóna skončila.  Potřetí, jste sice o vlajky Jolly Roger přišli, naopak jste ale získali USS Flint.

Flint je vybavent dvanácti 127mm děly s velmi dobrou rotací věží 25 st./s. Děla podporují torpéda s dostřelem 9.2km. Silná AA obrana se dokáže postarat o nějaké to otravující letadlo. Otočit se dokáže na 610m. Sice je prakticky bez pancíře, ale zase tolik nesvítí. Je to prostě něco za něco. Další řekl bych nevýhoda je jen 5% šance na zapálení pomocí HE nábojů.

Video od Houmera je skvělé, uvidíte v něm několik zajímavých momentů, například jak to vypadá když se aktivují torpéda. USS Flint je hodně zajímavá loď, místy bych řekl až přeboostlá. Nicméně nenechte se mýlit, v rukou některých lidí dokažou být i skvělé lodě naprosto k ničemu. A naopak i špatná loď může mít dobrou bitvu.

Mne osobně se tahle loďička velice líbí, bohužel jsem ji nezískal, jelikož jsem tenkrát moc aktivně nehrál. Nicméně na pokoukání rozhodně zajímavá bitva, vřele doporučuji. 

Ohodnoťte tento článek!

3 KOMENTÁŘŮ

  1. LOL…. nemám slov… po dotazu na Houmera kde vzal Flinta, když má odehranou jen jednu sezonu rankedů na tier 1 tak se to video náhle stalo soukromé a nejde se na něj dívat 🙂

Comments are closed.