Hodnocené bitvy

0
Hodnocené bitvy

Ev1n, producent World of Warships, vypustil nějaké informace o hodnocených bitvách, potom co byl na ně dotazován jedním hráčem.

Osobně jsem zpozorněl, když jsem tuhle informaci četl, ale když jsem se prokousal překladem, přiznám se, že jsem si to musel přečíst dvakrát abych si byl jist, že jsem pochopil na co se hráč ptá. Nicméně to vedlo k jedné podstatné informaci, KDY se objeví hodnocené hry ve hře.

Yaskaraxx: Mohla by být hráčům přidána nová možnost před přijetí random bitvy. Mám tím na mysli: Potom co se poskládají týmy, objeví se oznámení o složení tymů a hráč by měl možnost nevyváženou bitvu odmítnout.
Například: Moc rád bych měl možnost rozhodnout se opustit “team-up” když bych viděl, že všechny ostatní lodě jsou o 1 nebo 2 tiery nižší (nebo vyšší) než moje loď. Rád bych měl možnost vybrat si mezi sportovní verzí (nižší tiery), nebo CHALLENGER verzí (vyšší tiery). Před tím, než bitva započne.

Ve zkratce a pochopitelně:

Kdy budou naše hodnocené (ranked) bitvy zpět?
Můžeme dostat možnost “opustit nevybalancovaný matchmaking” předtím, než bitva začne?

Ev1n: Únor / březen příští rok.
Rozhodně to není možné, z několika různých důvodů. Pro většinu z těchto důvodu je hlavní to, že tier a jeho úrovně jsou součástí rozložení hry. Bez to by hra více ztratila, než získala.
Některé zdroje tvrdí “že se Ev1novi možná nedá věřit” ale já věřím, že to je správná informace. Pokud jste hledali a doufali že ranked battly budou do hry zařazeny brzy, budete si muset chvilinku počkat.

Martin Havránek – Myslím, že dotaz byl vedený spíše hráčem WoTka, než zkušeným hráčem WoWs. V tancích jsou tiery daleko větší problém než u lodí, aspoň dle mého názoru. Hlavně, jak by to vypadalo, kdyby byla možnost vyskočit po poskládání MM ze hry? Pokud bych byl na topu,“ juchůůů“ jdeme hrát. A pokud bych byl jeden tier dole, nebo nedej bože dva, „šup“ opustit hru a vyhledat novou. Takže z deseti pokusů začít hru by se mi možná jeden povedl abych si zahrál. Takže čekací doba na bitvu by se zněkolikanásobila.

ALE v březnu tu máme RANKEDY, to je hlavní.

 

Ohodnoťte tento článek!