HMS Warspite je zpět ve WoWs shopu

8

Do eshopu World of Warships se vrátila prozatím jediná britská loď ve hře, bitevní loď 6. úrovně Warspite. Ačkoli brzy dostane malého bratříčka v podobě torpédoborce HMS Campbeltown, do té doby je to jediná možnost, jak si trénovat kapitána pro budoucí britské lodě. Warspite je poměrně oblíben, i když podle WG jeho prodeje strmě klesají. Největší slabinou je menší obratnost a velmi pomalé otáčení věží. Pancíř a výzbroj jsou však velmi slušné.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekWoTmaniaxxl: Replay Caernarvon
Další článekleKpz M41 90 možná už od neděle
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

8 KOMENTÁŘŮ

 1. Pěkná je, ale pokud zatím není britská větev, tak je k ničemu. Ještě jej dají do prodeje až se bude blížit uvedení anglických lodí.

 2. „Největší slabinou je menší obratnost a velmi pomalé otáčení věží.“

  Slabinou není obratnost, když má s přehledem nejrychlejší kormidlo ze všech T6 BB.
  Slabinou je maximální rychlost.

  • Apropo Houmere nebudeš ty nebo Carramba dělat video-recenzi na WARSPITE? Je na něj postarší video-recenze od Paramedika, ale spíš takovou zábavnou formou.

   • Neplánuju. Uvažoval jsem, ale po příchodu HMS Campbeltown padl jediný důvod, proč Warspite kupovat = cvičení kapitána Royal Navy. Sám jsem si ho chtěl kdysi kupovat, protože měl pověst držáka, ale nakonec mě odradilo to šíleně pomalý točení věží, u Warspite je to fakt extrém. Ale tu paramedikovu recenzi můžu doporučit, co si pamatuju, tak tam řekl všechno podstatné.

    Co plánuju, je návod na hraní s letadlovými loděmi a určitě review Saipanu. Jestli bude čas, tak i komentovaný replay s Profintermem, plus mám už nějaký čas rozdělané srovnání T8 premiáků. Jinak se chci ale zase věnovat komentování replayů z World of Tanks a v následujících měsících mě čeká kupa práce s WoT.cz pro jeho nového vlastníka.

    Zkrátka se bude na co těšit 😉

 3. Bany rozdány, připomínám, že pravidla diskuze na WoT.cz najdete na této adrese a pak také na homepage pod odkazem v pravém sloupci.

 4. Cena, konečně bez zbytečného balastu je pěkná, ale ta samotná loď mě díky parametrům opravdu neláká… Jediné lákadlo je to, že to je Brit a to je trochu málo… Ta rychlost otáčení věží i samotné lodi je tragická. Do šestkových rank. bitev mám jiné lodě a pokud bych chtěl vyjet s šestkovou bitevkou, 100x raději vezmu Fuso. Pokud bude HMS Campbeltown, tak opravdu nemá smysl ani na to přeškolování…

Comments are closed.