Halloweenský event v Transylvánii

2

Cíl je jednoduchý, dostat Transylvánii k portálu, než bude zničena! Nový strašidelný event se opět povedl, mám rád tyto zajímavé akcičky, jen se mi nelíbí, že se kříží s maratonem.

Ohodnoťte tento článek!

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Ehm, jo, jasně, ale nešlo by třeba něco k tomu napsat? Kdy,základní pravidla a třeba příklad odměny? Sice mě to informuje, že se něco děje, ale stejně musím na stránku wows, abych si o tom alespoň něco zjistil. Dřív jsem se vše potřebné dozvěděl už tady a na ofiko jsem skoro nechodil, a i když zde třeba nebylo naspáno vše, to podstatné zde bylo a navíc občas podané i příjemnější formou. Jinak tvoje články beru, ale tohle je přeci jenom trošku moc (resp. málo 😀 ) .

  2. DD musi schovavat Trans v kouri a spotovat katapulty. BB musi primarne vypinat katapulty, pouzivat JEN AP (HE na BB ma 0% na zapal) a krizniky musi zapalovat (idealni talent na +% zapalu) HE munici lode a pomahat s katapultama. Rasputin se da sejmout narazem 2 Jackalu (BB) s vlajkou na ramovani). Sezente si co nejvic kamosu – idealne vsech 7. V PUGU toho casu 12 pokusu a Trans ani jednou nedojela…

Comments are closed.