Exkluzivně: Pancíře lodí z World of Warships

29

Čekali jsme na to docela dlouho, ale už jsme se konečně dočkali. Server gamemodels3d.com jako první přinesl mapy pancířů lodí ve World of Warships. Jak je opancéřovaná vaše oblíbená loď a kam byste měli a kam neměli střílet svého nejčastějšího protivníka?

Samozřejmě tyto informace by nebyly kompletní bez čísel penetrací, ty ale nelze úplně jednoduše zjistit ve hře. Nuže alespoň pro představu, největší penetraci ve hře mají 460mm projektily z bitevní lodi Jamato a hodnota je něco přes 500mm.

Níže vám přinášíme screeny z několika nejzajímavějších modelů pancířů lodí z gamemodels3d.com. Podívat se na ně můžete na jejich webu sami, nicméně zdarma je přístupných pouze několik nižších tierů, stejně jako ve World of Tanks, za mírný příplatek (asi 3 dolary) se vám pak odemknou všechny ostatní lodě.

IJN Yubari

IJN Jamato

HMS Warspite

USS South Carolina

USS Sims

Murmansk

USS Montana

IJN Iwaki

IJN Ishizuchi

Gremjaščij

Aurora

USS Atlanta

IJN Atago

Exkluzivně: Pancíře lodí z World of Warships
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů
Sdílejte
Předchozí článek12. 7. 2015
Další článekAktualizace 9.9: Možná už tento týden
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

29 KOMENTÁŘŮ

  • Podle mě se tam mířit neá vubec na části lodí ale pouze na lodě samotné….seš rád když jedna z 10 střel při salvě vubec trefí lod….

   • Záleží na vzdálenosti, ale na nějakých 10 km už se dá trefovat na určitou oblast lodi. Samozřejmě rozptyl tam je, ale jestli to bude lítat víc na předek čí zadek už se dá určit. Samozřejmě je rozdíl střílet na bitevní loď a na torpédoborečka 🙂

   • Tohle je pro pripad, kdy se strili na male vzdalenosti, treba 4km. Tam uz se da trefit leccos konkretniho.

   • S těžkým torpédoborcem, nebo s křižníkem, který má torpéda je super loď znehybnit střelbou na záď a poté vyslat torpéda 😉

  • Pokud to jde mířím na zadní část lodě (zničení kormidla a pohonu) a případně na předek, kdy zaplavení přední části sníží rychlost lodě a pak už jen dostřílet.
   Včera jsem jedničkovej křižník s plnými HP poslal jedním výstřelem z přední věže u USS South Carolina na vzdálenost 9,5km ke dnu. Zasáhl jsem zadní část s motory a skladem střeliva. Dva náboje za plný počet HP. Otočil se ke mně zády a chtěl ujet 🙂
   Ten se asi divil 🙂

 1. Tam seš rád když vůbec něco trefíš 😀 joa je ve wows USS lowa ? Carrambo ?

  • Docela ano. Protoze je hned po St. Luisu na tomhle tieru asi nejnebezpecnejsi lodi. :o)

 2. Ahoj, mám otázku. Na jakou min vzdálenost jsou aktivní hlavní děla? Tzn., jak nejblíže mohu střílet na protivníka hlavními děly. Sekundární děla se zapínají automaticky, nebo se taky potvrzuje odpal kliknutím?

  • Sekundární děla mají menší dostřel, začínají střílet automaticky, ale stejně jako protiletadlovou obranu můžeš jim zadat jeden určitý cíl

 3. Koukám na obrázek USS South Carolina a barbety pod hlavními děly jsou úplně bez pancéřování ?

 4. Ja se dostal s bitevni lodi k druhe asi na deset metru a ty spodni hlavni dela to do neho narvaly vsechny ty horni ho jedny preletely a zadni nevim tam jsem necumel. A sekundarni to mastily automaticky hlava nehlava furt.
  mam taky dotaz na nekterych lodich jsou hlavni dela uvadeny i jako protiletadlove ale nevsiml jsem si ze by samy strilely a to maj dostrel 5 km myslite ze to je nejaka chyba ve hre nebo to jen nechapu. Jo a letadla byla 3 km ode me

  • Ta úprava děl je asi u křižníků, které mají být i jako protiletadlová ochrana. U křižníku se mi jednou stalo, že automaticky postřeloval letadla která přelétavala, ale navím jestli to byla hlavní děla nabo sekundární výzbroj. Zrovna jsem přejížděl, žádná loď v dosahu radaru, tak se zaměřila automaticky letedla.

  • Pokud je na lodi viceucelova hlavni vyzbroj, tak jako AA strili sama a neni to doprovazeno animaci del, nebrani to v jejich simultannim pouziti proti lodim. Zjednoduseni kvuli zachovani hratelnosti.

Comments are closed.