Do World of Warships přichází Bismarck

17

Na server World of Warships bude v pondělí nahrána aktualizce 4.0.4., která přináší pár kosmetických změn, ale také velmi očekávané německé lodě. Stejně jako v předchozí aktualizaci ani tentokrát nedostaneme možnost s nimi hrát ihned, ale už budou ve hře, takže se dá čekat, že brzy uniknou jak jejich obrázky, tak charakteristiky.

Hlavní změny v aktualizaci:

Lodě:
– německé lodě Tirpitz, Bismarck, Dresden a Hermelin, ve hře jsou pro testovací účely, můžete je potkat v bitvě, ale nejsou ke koupi nebo vyzkoumání
– dříve uniklé charakteristiky lodě Bismarck

Mapy:
– na mapě “Dva bratři” byla odstraněna neviditelná stěna na čtverci E5

Uživatelské rozhraní:
– opraveno rozdělení spotřebního vybavení pod klávesami R, T a Y ve hře
– přidáno spotřební vybavení “Hydroakustické vyhledávání”, používat jej mohou lodě Kuma, Furutaka, Phoenix, Omaha, Murmansk, Marblehead a Marblehead (Lima)
– opravené popisky čtverců na minimapě na obrazovce vstupu do bitvy, v bitvě byly jiné
– opraveno zobrazování britské vlajky v seznamu národů, pokud uživatel vybere loď Warspite; nyní se hráč dostane na první záložku mezi národy, tedy na Japonsko

+ oprava dalších několika menších chyb

Zdroj: http://blog.worldofwarships.eu/patch-notes-0-4-0-4/

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekWoWs: Fotky a charakteristiky nových lodí
Další článek23. 7. 2015
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

17 KOMENTÁŘŮ

 1. To je škoda, že je nemůžeme už expit…. Těším se na Bismarck…. P-)

  • Já se na něj netěším. Příliš ho přeceňujete, stejně jako německá propaganda. Je super, to jo. Ale má celkem slabou výzbroj. Jediné co by mohlo být fajn je, že by mohl mít super přesnost, protože ta loď disponovala nejlepšími zaměřovacími přístroji své doby

   • Já se hlavně netěším na to, jak budou osmičky plný Bismarcků, stejně jako kdysi s Löwe.

   • Chápu, že to nebuce OP loď ale jak Yamato, tak Bismarck byli ikony. Proto je chci mit…. V uzavřené betě už jsem mohl Yamato mít ale nechtělo se použít všechný dostupné zkušenosti. Tak dlouho jsem váhal až mi tam mrskli tier IX…… 🙁 Ve Wotku je take Maus chudák ale je to ikona, tak ho mám. ….

   • B a T byli o něco lepší,něž lodě ostatních států,byly zde však jiné důvody k jejich nenasazení.Hlavně to ale bude jako s Tigerem I ve wotku,prostě ho šoupnou mezi srovnatelný,byť z pozdější doby,a výhoda už není…

  • Skutecne zajimavy ale bude Tirpitz a papirove BB vyssich tieru.
   Tim netvrdim, ze si Bismarcka nekoupim. ;o)

 2. “– přidáno spotřební vybavení „Hydroakustické vyhledávání“, používat jej mohou lodě Kuma, Furutaka, Phoenix, Omaha, Murmansk, Marblehead a Marblehead (Lima)”

  Nezapomeňme na Atlantu 😉

  • Atlanta uz to ma. Staci si to prepnout. Ovsem kdo by to misto toho AA pouzival, to fakt nevim.

 3. Chlapi co z těch něměckých nových lodí budou prémiovky? Nebo žádná?

  • Podle kolujicich fam bude Bismarck premiovka, kdezto Tirpitz normalni lod. Jsou pro to duvody (B je lepsi z hlediska prodeje, T zase ma k dispozici vic upgradu).

 4. To akoze tieto hlavne nemecke lode budú premky ?? Si robia srandu ??? To co chcu za sracky natrepat do stromu ak bismarck a tirpitz budu prem ???

 5. Se nedivím jak to vypada ve hře,když tady Andrej cumí na post nad sebou ,a rve ,ze Bisma a Tirpity jsou premiovky.Už tady se projevuje demence.

Comments are closed.