Do USA míří premiová letadlovka USS Saipan

11

Už jsme tady několikrát psali o tom, že do World od Warships, minimálně na severoamerickém serveru, míří historicky první premiová letadlová loď. Mělo by jít o americkou CV USS Saipan. Zatím se spekuluje o tom, na kterém tieru se objeví, mluví se o šestce i sedmičce. NA server všek přinesl historický článek, který oficiálně uvedení lodě předchází. My pro vás máme její současné charakteristiky + screenshoty.

Článek na americkém serveru je zde: http://worldofwarships.com/en/news/common/history-spotlight-saipan/

Charakteristiky

Screenshoty

Moduly

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekAW: Panhard CRAB Trailer
Další článekWoTmaniaxxl: Replay T-28E F-30
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

11 KOMENTÁŘŮ

  • Nikdy mě s DD žádný sekundárky neodradily od toho, dojet si vypustit torpéda na hranici spotu. Možná u Yamata, ale rozhodně ne u žádný CV. Jak se k to ě dostane DD, je konec. Leda bys ho vytorpil přes letadla…

   • No, kdyz mas pod 1000 hp, je to docela risk. Samozrejme záleží na tieru…

    • Přesně tak. Prostě půl bitvy se snažíš potopit nepřátelské BB a to tě prostě skoro vždy nějaké HP bude stát, ať děláš co děláš, stačí být nasvícený. Pak máš pár HP a když máš smůlu těch 2-4 sekundárek na bok co mají CV na nižších tierech tě při tvé smůlě může sundat na pár zásahů, nemluvě o tom, že se na dostřel můžeš pohybovat i něco jiného. Prosím tě Carrambo, uznávám tě za tvé zásluhy co se týče tohoto webu nebo tvých recenzích a replayů tanků, ale nehraj si prosím na experta přes WoWs.

     • Please bitch…

      Nevím jak u Američanů, ale s Japoncem přijedeš na hranu spotu, vypustíš torpéda a točíš na kolmo pryč. Seš malinkatej cíl a šance, že tě CV dostane na sekundárky na ~ 7km při jejich přesnosti = 0. Samozřejmě za předpokladu, že nejseš geroj, co se vydal na lov s 8 HP, jak tady někdo psal.

      DB, zapomenutej kemper, jistě, ale sekundárky? To fakt nikdy – a kor teď, když si HP můžeš nakoupit na kapitánovi. Ze všech charakteristik je kvalita sekundárek na CV zdaleka tou nejmíň významnou, mě třeba mnohem víc zaujala ta 3 letadla v letce.

      Jinak musím říct, že za tyhle kecy někde určitě dostaneš sklenici mlíka a čokoládovou sušenku, ale jestli tomu, co tady píšu, budeš říkat machrování, potlačování svobody slova, hraní si na experta nebo jakkoli jinak… … to mám fakt na salámu.

     • jako sorry alejestli te nekdy letadlovka dostala na kanony, tak delas neco blbe, budto si mel fakt ukrutne malo hp, nebo ses kolem ni motal bokem, nebo si poprve netrefil a musel prebijet torpeda, v kazdem pripade tvuj fail

     • Já už jsem od letadlovek na sekundárky párkrát chcípnul. Ono pokud o tobě letadlovka ví, tak musíš s japoncem až na blízko k tomu torpení. A pokud se člověk dostane k CV, tak už to je minimálně po 10 minutách bitvy a navíc tě obsypávají letadla a od střemhlavých něco koupíš, takže HP je málo.
      Ale je to určitě jedna z posledních věcí, kterou by člověk na letadlovce potřeboval. Řekněme jedenkrát z 15-20 bitev.

 1. Je to paradox, ze v realu tuhle lod dokoncili jen proto, aby ji hned prakticky vyradily. Dokoncili ji v dobe, kdy uz byla mrnava pro provoz proudovych letadel a k tomu meli amici pres 20 Essexxu a 3 Midwaye.

 2. Na sekundarky me ani nenapadlo se podivat. To daleko zajimavejsi je fakt ze na T7 ma corsairy brane jako T9 a skyraidery ktere jsem ani na jine US CV (kupodivu) nevidel.

 3. Já bych do něj asi šel. CV mě baví a tak aspoň budu hrát oblíbenou třídu s prémiovým příjmem. jinak jak se tu výše píše o těch sekundárních dělech, pokud se ke mě někdo přibližuje na pro mě nebezpečnou vzdálenost, řeším to pomocí DB, protože na rychlé a obratné DD určitě TB nestačí.

Comments are closed.