Do eshopu se vrátilo Kamikaze R

8

Do World of Warships eshopu se vrátil mimořádně oblíbený japonský torpédoborec 5. úrovně Kamikaze R. Je to vlastně upravené Minekaze, které se dalo vyhrát v první sezóně misí Project R. Proti Minekaze je o něco méně obratné, ale má zase jiné výhody, proto pokud jste si mrštného japonského zabijáka bitevních lodí oblíbili, Kamikaze R je ideální možností, jak si na něj cvičit posádku a přitom vydělat nějaké kredity navíc. Loď je v eshopu k dispozici s balíčkem i bez.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekWoWs: Snížení ceny oprav (NA)
Další článekBitvy rot se vrací
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

8 KOMENTÁŘŮ

 1. Jo, to je dobrá loď… Ne tak dobrá jako Minekaze (pomalejší, nulový AA), ale slušná.

  • Já AA na Minekaze vždycky vypínám, stejně nic nesestřelíš a akorát svítíš…

   • To je jasný… Také je mám standardně vypnutý, ale pokud si nad tebe posadí letadlovka stíhače a celou dobu tě beztrestně svítí, tak s Kamikaze se na nej můžeš jen koukat… 🙂 Ale to je jen drobnost…

 2. Jen nechápu, proč do prodeje nedají Kamikaze (bez R), aby se zachovala určitá exkluzivita vyježděných lodí v rámci projektu R…? Nicméně se už stejně hned po ukončení projektu R prodávala, takže je to asi jedno… Pokud bych ji neměl právě z té akce, kde se dala snadno vyjezdit, tak bych ji asi koupil. Fujin se od prvního prodeje ještě v obchodě neobjevil.

  • taky je to poradna vomalovanka misto kamuflaze …. cim min toho je tim asi lip

   • ta kamuflaz na fujin by mel zlepsovat presnost 10% lodim co na ni strili kdyz je tak pekne videt 😀

Comments are closed.