carramba66: Replay Kamikaze R

10

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekGottwy CZ: Replay Batchat 25t AP
Další článek20. 8. 2016
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

10 KOMENTÁŘŮ

 1. DDčka co jedou capovat a hned zastaví v kruhu za bójkou, pustí kouř a ještě bokem k enemy lodím… tak ty mám nejraději (především s USA nebo ruským DDčkem)… 🙂 Pokud bys proti sobě neměl totální lamy, šel bys ke dnu už na tom capu. Kamikaze R má v konkurenci na bojišti nejlepší camo a je třeba toho využít… Hlídat si spot 6 km (5,4 km s pětkovým skillem kapitána) a nejprve svítit… Ten mentál co pak jel s tím BBčkem a spotnul tě už před tou skálou a stejnou rychlostí pokračoval dál a ani nenatočil děla… tak to je ukázkovej vzorek úrovně hráčů/botů, co ale většinou MM přiděluje do mého týmu.

  • Taky si všimni, že jsem se začal hejbat, až když se tam začal motat ten Farragut, nebo co to bylo. Jinak se budeš divit, ale fakt tak ve 40% případů to capnu.

   A k tomu boku, pokud to nezměnili (v době téhle bitvy to tak bylo), tak mezi spotem a ikonkou není zpoždění. Než BB otočí věže, zamíří, vystřelí, než to k tobě dolítne, tak seš zádama a seš malinkatej cíl.
   Samozřejmě stát bokem je vždycky chyba, ale moje osobní zkušenost je taková, že když si DD hlídá vzdálenost a spotující DD druhého týmu, tak otočka není nejmenší problém.

 2. Jen pro zajímavost, na AP jsou nové britské křižníky a tady je… No replay s lodí před X aktualizacema… Tenhle web jsem měl hodně rád, škoda… 🙁

  • Jj. Wows tady skoncilo. Zavitam sem jednou za cas na obhlidnuti situace, ktera je hoodne tristní.

 3. njn… tak je znat, ze novej chief redaktor uz to nedrzi v rukach tak pevne jako ten predchozi… nicmene porad je sance, ze se to muze „zlepčit“

Comments are closed.