Kompletní seznam britských bitevních lodí

4

Objevily se první fotky dalších bitevních lodí v britském stromě. Neváhejte tedy a pokochejte se. Některé kousky vypadají moc pěkně. Proto se těšme, že nám přinesou do hry něco zajímavého.

Tier III – HMS Bellerophon (1909)

bellerophon

Tier IV – HMS Orion (1912)

wip1-2

 

Tier V – HMS Iron Druke (1914)

 

iron_dukeTier VI – HMS Queen Elizabeth (1915)

bb200020queen20elizabeth201913

Tier VII – HMS Nelson

wg_spb_wows_nelson_tech_render_eng_2560x1440px

Tier VIII – HMS King George V

oc6dgqw

Tier IX – Lion

wg_spb_wows_tech_render_lion_eng_2560x1440

Tier X – Conqueror

conqueror_tech_render_en_wg_spb_wows_1920x1080px


V současné době neexistují žádné podrobnosti o tierech III až VI, ale měly by být v datech hry, jakmile budou přidány na server Supertest. Tak se určitě objeví i na našich stránkách.

Kompletní seznam britských bitevních lodí
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 5 hlas/ů

4 KOMENTÁŘŮ

 1. A kam se poděl ten nejvíc evidentní kandidát na tier III – HMS Dreadnought?

  • Myslíš že by si nechali utéct takovýhle premiák? 🙂 Ten bude mastnej 😀 (a nebo za misy nastavenou tak, že ji splmí 1 z 1000, zbytek jen za tvrdý )

   • Smutné je, že jestli to tak dopadne, tak tentokrát “bylo to přání komunity” nebude jen prázdná výmluva, ale fakt, jelikož spousta lidí prohlašovala že “Dreadnought je taková legenda, že MUSÍ být jako premiák” – což je podle mě děsná blbost, protože:
    A) Dreadnought byl legenda jen svoji revoluční konstrukcí a tím, že se za strašně draho postavil, chvíli pokojně a nezajímavě sloužil a pak šel po 14ti letech za pár šušní do šrotu
    B) (skoro) nikdo nehraje premiáky pod tier 5, už proto, že málo vydělají a nedají se s nima plnit mise

    Krom toho mi vůbec tak nějak vrtá hlavou konzistence linky, jelikož 16″ na Nelsonu historicky používaly poměrně lehké granáty, takže by teoreticky měl oproti podobnám rážím děl na Nagatu a Coloradu děsně trpět na ztrátu energie (tzn. penetrace a přesnosti) na větší vzdálenost.

    Naopak KGV zas bude mít supertěžké 14″ granáty na tieru VIII, takže lepší vlastnosti na dálku, ale horší alfa i počáteční penetrace než Bismarck, což pokud dostane rychlejší nabíjení bude znamenat výhodu proti křižníkům, ale zase bude totálně v pytli proti ostatním BB, hlavně vyšším tierům…

    Conqueror je pro jistotu totální výcuc (WG tvrdí, že to je “co by kdyby” rozpracování modernizace předkonferenčního projektu N3 s 18″ děly, ale ten měl 3×3 18″ v přídi jako pozdější Nelson, navíc se tyhle lodi měly jmenovat po patronech britských zemí, tedy HMS St. George po patronu Anglie by bylo vhodnější jméno), navíc mu shází přesně 0,4mm ráže na overmatch 32mm trupů, takže sice bude sázet škupky jako Yamato a do křižníků bude nadpenetrovat jako Yamato, ale bude mít o 1 ránu na salvu míň a s menší jistotou penetrace 🙂

Comments are closed.