Blíží se do WoWs 8bitový mód?

12

Vzpomínáte si na dnes již legendární zábavný mód z World of Tanks s kostičkovým tankem Karl? Nebo zimní kostičkové honičky s třemi tanky na zimní “osmibitové” mapě? V datech World of Warships se nyní objevila kostičková loď. Je proto možné, že se osmibitový mód vrátí, tentokrát do World of Warships.

Řada lidí neví, že by to nebyl první zábavný mód v rámci World of Warships, už před několika měsíci se lodě přesunuly do vesmíru a tak jste například mohli mezi hvězdami bojovat s upravenou kosmickou verzí bitevní lodi Yamato.

8-bit mód?

Zdroj: http://gamemodels3d.com/

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekSupertest: Nová mapa Smolensk
Další článek7. 7. 2015
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

12 KOMENTÁŘŮ

  1. nevite na kdy, nebo jestli vubec se chysta slouceni goldu a volnych xp s WOT?

  2. Myslím, že na tom mají ještě dost práce místo toho aby vymýšleli tyhle kraviny. Jinak je ale ta hra příjemné překvapení.

  3. Meli by na tom hodne pracovat a nedavat tam zadny kostickovy lode a meli by raci udelat britsky stat muj brach se na nej tesi.

  4. WoWs je tak zábavný,jako mě kdysi bavilo Wotko.Doufám,že zůstane zábavné a nebude pokračovat jako tomu bylo u tanků.Tanky myslím do 0.7 patche.Ted jsou tanky pro mě oničem.

  5. No kdyz to tak vezmu pro me sou u tanky k nicemu a v lodich uz mam 4 trojkove lode

  6. Uplna chba ja chci aby udelaly komiksi s lodemi jako to bylo s tanky

    • Ani na potřetí bez chyb :). To že jsou prázdniny neznamená, že gramatika je má taky :).

Comments are closed.