Bitevní informace z Ruska

5

Opět se nám podařilo dostat se k informacím, po kterých je potřeba pátrat. Proto neváháme a hodláme se o ně s vámi podělit.

 • První prémiová bitevní loď pro SSSR přijde do hry 5. června. Jméno lodi je hádankou, skládá se ze dvou slov a měla by být velice známá. Loď existovala a není jen papírovým projektem. Vzhled lodi byl modelován podle vzhledu z roku 1944. Budete schopni vyhrát loď v rámci akce, stejně jako si ji budete moci koupit v obchodě.
 • Loď za volné zkušenosti přijde již brzy.
 • Polský strom v červnu představí tiery 7 až 10.
 • WG zahájí migraci účtů, která by umožnila převedení goldové munice na dublony. Datum vydání této funkce je však stále neznámé.
 • V následujícím videu s lodí USS Massachusetts můžete vidět model tier 8 prémiové francouzské bitevní lodě Jean Bart. Loď má dvě věže na přídi, každá má čtyři kanóny.

Dostali jsme zprávu, že v současné době není zkoušena žádná ruská bitevní loď na Supertestu, což znamená, že datum je s největší pravděpodobností termínem, kdy vstoupí do Supertestu, ale to není potvrzeno.

Bitevní informace z Ruska
Ohodnoťte tento článek!
4 (80%) 4 hlas/ů

5 KOMENTÁŘŮ

 1. Ta nova Ruska bitevka bude pravdepodobne Royal Sovereign ktora bola predana rusku v 1944.

  Polsky strom NEBUDE. Jedna sa o chybu v preklade z ruskeho fora, toto bolo potvrdene developerom s WG na reddite.

  Overujste si informacie, uz ma nebavi hasit poziar zakazdym ked ohlasite blbost.

 2. “WG zahájí migraci goldové munice na účtech” <- v originalnom clanku neni o goldovej municii ani zmienka, ked uz hadzes do google translatu, tak si precitaj vysledok.

  "Vzhled lodi byl modelován roku 1944" Vzhlad lodi bol modelovany PODLA LODI V JEJ KONFIGURACII v roku 1944. Co si ty za genia.

 3. Ináč na Wowp je super akcia trošku spropagovať prosím je tu veľa wg hráčov

Comments are closed.