ARPEGGIO kompenzace

3

Rychlá zpráva pro všechny EU World of Warships hráče. MrConway zveřejnil aktuální novinku, týkající se Arpeggio kompenzací a několika málo dalších věcí.

Kapitáni! Jak asi víte, nedostáváte již žádné kompenzace pokud obdržíte duplicitní APG loď, toto je jasné a nebude se to již nikdy měnit. Oproti tomu, je nutnost být za toto odškodněn, každá Arpeggio duplikátní loď, kterou dostane, bude nahrazena volným slotem v přístavu! Navíc jsme obdrželi nějaké zprávy o dalším Arpeggio obsahu, který je v herním klientovi, ale zároveň není součástí žádné momentální ani předešlé mise. Jelikož nechceme ošidit ani sběratele, ani nadšence do těchto lodí, máme pro vás řešení! Na konci všech APGIO misí, všichni hráči, kteří dokončí standartní nebo duplicitní misi (odměnu), dostanou Takao nebo Nachi, a taky obdrží tři zbývající avatary (Iona, Chihaya Gunzou a Yotaroh) a taky Arpeggio vlajku.

1020433

MartinH: Popravdě jsem z této zprávy vcelku zmaten, je dva dny stará a mise skončily pře 20 dny … tak co to zase tím chtěl básník říci? Samozřejmě máme v loďkách nové mise “Maraton lunárního Nového roku”. Tak hurá na grafity!

Ohodnoťte tento článek!

3 KOMENTÁŘŮ

  1. Je to divné, ale přistála mi ve hře zpráva, že jsem dostal volná místa jako kompenzaci … ale mám jich pořád stejně 😀

    • No nevim cele to je divne, prej vyprsela licence a mas tam zas maratony na dalši kousky … ja už jsem z toho magor. Když jsem to prekladal, tak jsem na to cumel a nekolikrat jsem overoval pravost informaci…

  2. Mně přistály nějaký kapitánky a zabraly mi skoro všechna místa v kasárnách – měl jsem tam jen jednoho kapitána a mám už jen jedno volný místo. Trochu nefér ne? Co s tolika kapitánkama mám dělat?5 nesmyslných kapitánů v kasárnách,ani je nejde propustit 🙁

Comments are closed.