Aktualizace 0.5.16

0

Nejnovější aktualizace 0.5.16 se brzo objeví ve World of Warships a přináší s sebou dlouho očekávanou větev německých torpédoborců, úpravu režimu Pevnost a zcela nový přístav Londýn.

Zdroj: World of Warships

Aktualizace je naplánována na 22. prosince a na servery se začne nahrávat od 04:30 SEČ do 06:30 SEČ. Během této doby bude herní server offline.

MartinH: Dlouhoočekávaná aktualizace bude brzo ve hře a odemknou se nám německé torpédoborce. Hodně moc se těším hlavně na první kousky torpédoborců. Ty jsou vybaveny torpédy na přídi, takže můžou své nepřátele hodně překvapit a občas i potrolit. Jen mám strach jak to bude s ostatníma DD, hlavně Japoncema. Podle mne to opět trochu ovlivní gameplay a hru. Možná by měly přibývat spíše BS nebo křižníky se specifickými vlastnostmi. ARP modely mne nějak neoslovily, takže to, že o ně přijdeme mi vůbec nevadí. Asi by mi ani nevadilo kdyby mi zmizly z přístavu úplně. Ale třeba pro ně WG najde ještě někdy využití. Třeba je někdo bude chtít a půjdou prodat. 😀

Další zajímavé opravy
  • König Albert: Vertikální úhel, v kterém může druhá hlavní zbraň pálit, byl navýšen o 8 stupňů.
  • Fuso: Na pátou věž byl přidán zaměřovač vzdálenosti.
  • Belfast: Tuto loď je možné nyní zakoupit přímo v herním klientovi za dublony
  • Mutsuki: Poškození od ohně bylo opraveno, aby bylo v souladu s pravidly (zavedenými s vypuštěním verze 0.2.4) kdy je při ohni ztraceno 0,33 % BV lodě místo 0,169 %.

 

Ohodnoťte tento článek!