akcido: Představení World of Warships

14

Ohodnoťte tento článek!

14 KOMENTÁŘŮ

 1. Vizuálně moc pěkný, možná trochu složitější, ale jinak fajn. Každopádně to vidím na registraci na regionu North America nebo Russia, už kvůli nižším cenám. Sice ztratím výhodu propojených účtů, ale dlouhodobě se to vyplatí.

  • Nevim asi jsi koukal na něco jiného? Postačující informace, a představa o fungování hry. Jinak za mě, je to zajímavé, ale tak trochu zlouhavé, střely pomalé, ale vyšší úrovně lodí, to bude o něčem jiném. Svoje hráče si hra najde. Jinak supr dělostřelectvo ve formě letadlové lodi a jejich bombardérů:)

   • na postacujici informace a predstavu o hre si staci pustit JAKYKOLIV letsplay z warshipu. na to nepotrebuju nudneho blabolistu akcida.

  • představení by 666 jsme nenašli..
   Tak se pochlap a ukaž jak to dokážeš ty..
   Nebo jenom dokážeš blbě remcat??

   • ano, klasicky “argument” vsech vlezdoprdelistu.

    DOKUD NEUKAZES, ZE TO UMIS LEPE TAK NEMAS PRAVO KRITIZOVAT! 😀

    Ne, piskutku takhle to opravdu nefunguje…

    • Ano.. dokážeš akorát blbě remcat..
     Takže sem se trefil přesně..

    • ano, klasicky „argument“ vsech vlezdoprdelistu: Nikomu do řitního otvoru nelezu

     DOKUD NEUKAZES, ZE TO UMIS LEPE TAK NEMAS PRAVO KRITIZOVAT!
     Přečti si co sem napsal ještě jednou. Nic o tom že by si to musel umět lépe..
     Jenom to, že není s čím srovnat. tak sem čekal, že když shlédneme tvůj výtvor budeme moci odpovědně říci které to vlastně bylo o ničem.

     Ne, piskutku takhle to opravdu nefungue: A ano, tak jako ty funguje většina české společnosti.. kritika na prvním místě hlavně od lidí co nic neumí a nic nedokázali..

 2. Hrál jsem to první víkend, druhej jsem bohužel propásl. Co je tam pro mě hodně zajímavé je mod proti počítači, byl znatelně lehčí než klasika proti lidem Já jsem to využíval k vyexpení lodě a na klasickou bitvu jsem vyrazil až s lodí ve fullu. Tohle by možná bylo dobrý zavést i v tancích, některé tanky v základu jsou ta bídné, že pro tým neznamenají žádný přínos spíše naopak . Měl jsem i pocit, že jak lidé na testovací víkend prošli určitým sítem, nějak to tam mělo víc hlavu a patu při bitvách. Ovšem to se asi rychle změní, až to bude veřejně přístupné. Z WoW jsem byl nadšen snad ještě víc než když jsem si poprvé zahrál WoT a nesrovnatelně více než když jsem si vyzkoušel WoP, který mě nějak nezaujal..

 3. Mě se to líbí. Lodě si určitě dám, až budou. Vypadá to moc pěkně…

 4. Původně jsem to ani neměl v úmyslu, ale po tomhle videu to asi taky vyzkouším, až to vyjde.

 5. Kebyže sú tam ponorky ako v Silent Hunter-ovi tak si to zahrám,kedže sú tam není tak kašlem im na to.

  • ponorky nemaji v planu coz je oobrovska skoda… bylo by zajimave plout v nemeckych U-boatech..

Comments are closed.