0.7.9. Royal Navy

0

Do World of Warships připlula nová aktualizace, která přinesla spoustu zajímavých vylepšení a novinek. S obsahem aktualizace vás seznámi jako vždy půvabná Dasha. Kapitání hurá na palubu!

WG: U příležitosti vydání britských torpédoborců byl přístav Londýn vylepšen. Už není nadále pokrytý sněhem a zahalen temnotou noci – nový Londýn je prohřátý podzimním teplem a denním světlem. Změněním nastavení osvětlení a některých efektů jsme se pokusili znovu vytvořit atmosféru Londýna coby starého města ponořeného do mlhy a plného plakátů volajících po obraně Velké Británie.

Změny se dotknuly také člunu s kontejnery, jehož posádka má nyní uniformy britského námořnictva z éry první světové války. Pojďte se potěšit pohledem na hlavní město Británie a ponořte se do atmosféry britského cyklu.

Akce „Royal Navy“

S aktualizací 0.7.9 ve hře začíná nová akce s názvem „Royal Navy“, která je příhodně načasovaná s vydáním britských torpédoborců.

Každá ze tří verzí, jež pokrývají celou akci „Royal Navy“, sestává ze čtyř fází, z nich každá trvá jeden týden. Každá fáze obsahuje čtyři nařízení a každé nařízení má 5 až 7 misí. Mise budou snadné a odemykají se denně každý týden od středy do soboty. Jedinou výjimkou je první fáze, v níž se dvě úvodní nařízení otevřou najednou v první den, což bude čtvrtek. Splňte mise, vyzvedněte si svou odměnu za nařízení a pokračujte k dalšímu, jakmile se v určený den otevře.

„Royal Navy“ v arzenálu

Arzenál získává novou dočasnou kategorii s názvem „Royal Navy“ a dvě dočasné měny – mince sovereign a guineje.

Ohodnoťte tento článek!