0.5.16 – Nové kampaně

2

Nová kampaně jsou nyní k dispozici na testu, pro hráče, aby si je mohli vyzkoušet a podat nějakou zpětnou vazbu. V tomhle článku vám ukážu kompletní seznam jednotlivých úkolů, včetně odměn. Nezapomeňte, je to první test 0.5.16, proto se může stát, že se mise ještě trochu změní.

y1sxizkoeqk

MartinH: Můsím podotknout, že kampaně se mi libí, a to hodně. Ty, co jsou momentálně ve hře, jsou hodně fajn, je pravda, že taky ovlivňuji hru, ale ne tolik jak je to u tanků. Odměny se hodí vždy, koukal jsem, že u dalších misí to bude dokonce nějaká lodička. V první misi to bude tier II Mikasa, v druhé to vypadá na tier VI, americký křižník Cleveland včetně kapitána. Dále tier VII Kiev včetně kapitána, tier VI Ognevoi, tier VII Hiryu, tier VI Fubuki všechny lodě včetně kapitánů lvl 1. Bohužel si nejsem jistý, jak to bude s místem v přístavu, jelikož to z obrázku poznat nejde, nicméně to vypadá, že lodička bude bez místa. Jak jsem ale již výše poznamenal, je to teprve první veřejný test, to znamená, že se ještě vše může změnit. Myslím, že se ještě do konce roku máme na co těšit.

shot-16-12-13_16-12-21-0442

Kampaň první: 4 mise, 12 úkolů
Kampaň druhá:9 misí, 49 úkolů

Ještě zde mám několik dalších obrázků z veřejného testu.

Kontejnerová loď

Londýnský přístav

Kamufláž Nový rok 2017

Ohodnoťte tento článek!

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Ty kampaně jsou super, plnění taky, nemusíš hrát všechny třídy, díky tomu že nemusíš dělat všechny mise a navíc ještě jdou opakovat. Asi tak 10x lepší než os. mise na tancích.

Comments are closed.