World of Warplanes – náhled aktualizace 2.0.2

9

Zimní aktualizace World of Warplanes nakonec zvětší množství bombardérů ve hře. Ti přinesou vzrušující způsob používání těchto letadel a první část větve britských Hawker bojovníků. Hlavním rysem německých středních bombardérů je, že jsou vybaveny několika obrannými věžičkami, z nichž každá může být ovládána hráčem.

Kromě toho bude aktualizace 2.0.2 obsahovat vylepšení grafiky a rozhraní v hangáru a v bitvě, vylepšení pro kameru. S novou aktualizací budou mít hráči také možnost sledovat videa v herním klientovi, díky čemuž se budou moci naučit základy hry.

Event “Skies of Albion” Oblohy Albionualbion_hangar-screenshots-04-1920x1080

albion_hangar-screenshots-05-1920x1080S příchodem aktualizace přijde globální událost “Skies of Albion” a bude pokračovat až do 10. ledna. Každý den budou hráči moci bojovat o nadvládu na obloze nad Velkou Británií, buď na straně spojenců, nebo Osa. Aktivní účast a vysoký výkon v bitvách budou odměněny vybavením, spotřebním materiálem, vycvičenými členy posádky, schématy maskování, sloty v hangáru a postelemi v kasárnách. Hlavní odměny, které lze nalézt v bednách, jsou zlato, Premium Account a speciální mise, které když hráči dokončí, budou odměněni prvními německými bombardéry střední velikosti, stíhači britské linie Hawker, prémiový tier VIII RB-17, Me 109 TL a J8M, stejně jako dalších 8 prémiových letadel od II. do V tieru.

Hráč, který obdrží speciální misi obsahující řadu úkolů, jej může dokončit během období míru (mezi dvěma konfrontacemi). Po dokončení speciální mise se na účet hráče přidá letadlo a objeví se v hangáru hráče.

Nové letadla

Nová linie německých středních bombardérů

Klíčovou zvláštností letadel z nové linie jsou naložené bomby a dostupnost několika obranných věží s širokým ohniskovým polem. Současně tyto letadla nemají žádnou ofenzivní přední výzbroj.

 • Dornier Do 17Z – německý bombardér IV. úrovně
 • Junkers Ju 88A – německý bombardér V. úrovně
 • Dornier Do 217M – německý bombardér VI. úrovně

Nová linie britských víceúčelových stíhačů

Linie se skládá z prvních tří letadel Hawker. Jedná se o odolné a docela manévrovatelné víceúčelové stíhače vyzbrojené impozantní baterií kulometů malých kalibrů nebo čtyřmi výkonnými 20 mm autokanóny.

 • Hawker Hurricane I – britský víceúčelový stíhač IV. úrovně
 • Hawker Hurricane II – britský víceúčelový stíhač V. úrovně
 • Hawker Tornado – britský víceúčelový stíhač VI. úrovně
Nové mapy

Dvě úžasné nové mapy přinese aktualizace 2.0.2.

 • Arktida
 • Jadran

Aktualizace bude obsahovat i tajného ježíška, pokud by vás zajímalo více informací, koukněte na stránky Wargamingu.

Aktualizace přijde do hry 20.12.2017.

World of Warplanes – náhled aktualizace 2.0.2
Ohodnoťte tento článek!
3.88 (77.5%) 8 hlas/ů

9 KOMENTÁŘŮ

 1. Když už ten článek přebíráte od WG, nešlo by to bez těch superlativů, na kterých zcestně ujíždí WG marketing? Nevím, možná je to tím, že jsem ohrožený druh chlapa co je na holky a proto mě úžasný, báječný a vzrušující “věcičky” neberou. Nicméně článek by měl větší úroveň než PR WG žvásty..

 2. Tie tie 8 stihacky co teraz dali do predaja vyzeraju luxusne oproti 109f
  TL co som kupil minuly mesiac

 3. Jsem jedinej, komu tenhle patch rozstřelil UI po celé obrazovce tak, že nemůžu jít v bitvě do menu, nemam zaměřovač, nic na UI se nehejbe, nepoznam spojence od nepřátel a permamentně mi UI píše 99 fps, 999 ms ping, 999km/h rychlost a 9999 výšku?

Comments are closed.