World of Warplanes 2.0, nové obrázky a detaily

3

Na zahraničním webu se objevily obrázky z verze 2.0. Určitě se rádi o ně podělíme. Velice zajímavé sledovat, jak se Wargaming snaží se hrou něco udělat. Jen mě kapku mrzí, že většinou mise na hrách od Wargaming se překrývají, tím pádem nejde rozumně pendlovat mezi tanky, loděmi a letadly. 😀

World of Warplanes 2.0 Hangár
f08d2b677f0efdd2f30b5e237f22c01c

Někteří z vás možná víte, že jednou z největších změn ve World of Warplanes 2.0, je představení bombardérů jako sólo třídy. Tato nová třída bude hrát velmi důležitou roli ve hře, protože se zavedením map s místy (objekty) bude potřeba zničit dané místa, aby tým získal body. Tím pádem budou bombardéry hlavní třídou, která bude ničit pozemní cíle.

Zde se můžete podívat na některé bombardéry, které jsou momentálně testovány.

Sám si nejsem úplně jistý, jak se to bude kombinovat, protože jestli bude půlka týmu létat ve vzduchu a druhá zase ničit pozemní cíle, nebude to úplně to pravé. Samozřejmě záleží, jak si to sedne.

Stále to vypadá tak, že Wargaming chce oživit World of Warplanes. Myslím, že to není špatná cesta, já osobně si myslím, že si to ta hra zaslouží. Viktor opravdu věřil, že hra má potenciál a mohla by být dalším velkým hitem Wargamingu. Ale jak se ukázalo, nebylo to to, co hráči očekávali, a hra se setkala s velkou negativitou.

Stále existují hráči, kteří jsou proti těmto novým změnám, ale doufáme, že Wargaming nebude jen poslouchat své názory, protože hra vážně potřebuje změny, které byly oznámeny. To hlavně proto, aby se stala atraktivní pro všechny hráče, kteří ji zkoušeli dříve, ale nevydrželi u ní..

World of Warplanes 2.0, nové obrázky a detaily
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 6 hlas/ů

3 KOMENTÁŘŮ

  1. ja to určite skúsim a dám tomu šancu, najväčším problémom bude ten respawn, keďže to bolo kritizované takmer na všetkých fórach, teda hlavne RU, tak som zvedavy ako to vyriesili, mám odohrané 7k a je to z tých 3 WG hier najtažie na hranie, loďky a tanky hraješ z ľava do prava ….ale tu ešte aj hore a dole …kto nemá priestorovú predstavivosť nebude to hrať ….teda ale lietadla sa inac nedaju hrat, za 2 roky co to hrajem sa hra posunula podla mna dopredu aj graficky, problem je aj v propagacii ktora sa momentalne rovna presne = NULE

    • Tak co jsem slyšel Persha má novýho vedoucího + grafiky. A jestli je pro tebe hra těžká já ti mile rád pomůžu jak na to. A myslím že jsem tě i párkrát potkal.

Comments are closed.