World of Warplanes 2.0 jsou tady!

9

Čekání se vyplatilo a World of Warplanes přešly na verzi 2.0. Verze je vylepšená, plná očekávání a novinek. Některé se možná podobají konkurenčním produktům, ale tomu se v dnešní době prakticky nedá vyhnout.

Nové typy letounů

Byly přepracovány jednotlivé třídy letounů a vznikla/vrátila se i třída, která je prostě a jednoduše bombardovací.

 • Stíhače 
 • Víceúčelové stíhače
 • Těžké stíhače
 • Bitevníky a bombardéry 

poster_bombers

Herní cíle a mechaniky

Přepracování map a objektů bude zajišťovat více zábavy a radosti ve hře. Nové cíle, mechaniky zvuky, to vše vám zajistí spoustu nové zábavy ve hře.

 • Letiště 
 • Velitelská centra
 • Vojenské základny
 • Těžební závody

shot_018_G4q3Mlm

Pokud vás zajímá více informací o nové verzí letadel, koukněte se na stránky World of Warplanes.

World of Warplanes 2.0 jsou tady!
Ohodnoťte tento článek!
3.75 (75%) 4 hlas/ů

9 KOMENTÁŘŮ

 1. Uz sa tesim, vecer to pustim. Dufam ze nieco spravili s optimalizaciou lebo niektore mapy strasne straty fps.

 2. No největší aktualizace od roku 2013 která měla přijít v roce 2014, možná by te nebyl až takový fail, tohle není WOWP 2.0 ale WOWT. Ne tady už je tragicky pozdě, to je jak dělat plastiku mrtvole, nechápu proč do toho furt cpou prachy. Sice bylo tak 90% názorů na tuto verzi značně negativních ale co můžou ztratit? Když se daří tak je tam 1500 lidí online. Zkrátka pozdě, velice pozdě, bylo by dobré až tu hru zruší dát ten server k dispozici pro tanky.

 3. Tuhle sračku pojmenovat WOWP je fakt nářez ,je vidět že WG je “někdo” s ruskou tzv východní mentalitou a takhle k tomu bohužel přistupuje .Seberte si ten exkrement a pouštějte to online jen na sibiři v gulagu jako trest.

 4. Tohle je řídký exkrement. 1.9 měla své mouchy, ale jinak dobrá hra, kt. totálně dojela na WG pokusy a 0 propagaci. Takže na takové macešské chování bylo1,5-2k lidí online v pohodě. Spíš problém je, když udělali zajímavou akci, kt. přitáhla lidi, tak si to nebyli schopni zajistit po tech stránce. Takže při 2k lidech a více už to nedával server, kt. vtipně běží u tanků.

 5. Bonus kod: WARPLANES
  Som dostal T2 lietadlo
  Ale aj tak je to sracka hra

Comments are closed.