World of Warplanes 2.0, druhý pohled

3

Toto druhé video z WoWp 2.0 vypadá opravdu povedeně. Nehrál jsem hru dlouho, protože jsem měl problémy s její stabilitou. Po výměně PC vše zase funguje, jak má. Hra by měla ve verzi 2.0 dostat hodně prvků z War Thunderu, které by ji mohly posunout k lepšímu.

Líbí se mi poslední mise na otevírání beden, jen je kapku problém, že se střetnutí musí látat kolem osmi večer. Samozřejmě pro většinu hráčů to je pohodový čas, nicméně pro otce od rodiny nikoli. Proto mi osobně hodně nevyhovují časově omezené akce, kdy musím u počítače sedět v určitou hodinu a nemůžu si svůj čas řídit sám.

Rozhodně vše vypadá moc pěkně, uvidíme, jak se změny uchytí v herním světě. Není vůbec jisté, že se hře World of Warplanes povede zachránit dobré jméno.

 

World of Warplanes 2.0, druhý pohled
Ohodnoťte tento článek!
4 (80%) 1 hlas/ů

3 KOMENTÁŘŮ

  1. Ta hra je de facto mrtvá. Tohle tady mělo být před více jak 3 lety, teď už to nic nezachrání. Je pravdou že tam mají teď víc hráčů, ale z obvyklé tisícovky hráčů jich tam je teď 1500.
    Zkrátka fail.

    • Přesně jak píšeš. Na záchranu je pozdě. Ten kdo zkusil WT tak nepoleze zpátky do WoW kde se musí skoro vše platit. Třeba blbé garážové sloty, které se ve WT neřeší. Nemá smysl se bavit ani o ceně premium účtu a premium letadlech. Mám ve WoW dost letadel a pravidelně si tam chodím pro free xp když má letadlo narozeniny. Teď je tam taky povedená akce. Včera jsem dostal za bedny 550 goldů. Hra je bohužel v ostatních směrech mrtvá. Možná by pomohlo třeba spuštění na XBOX kde WT není 🙂 Problém je podle mě taky v tom jak přesní jsou boti. Pro občasné hráče a nebo nově příchozí je obtížnost moc vysoká.

Comments are closed.