Buďte připraveni si vzít Illidana domů!

0

 Blizzard brzy uvede do prodeje skutečně velice detailní a ručně malovanou a ozdobenou sošku Illidana Stormrage. Tato skoro až socha, měří 61 centimetrů a její tělo je vyrobené z polyresinu 3D tiskárnou.

 Tento kousek vyřezal sám Senior Sculptor Brian Fay z Blizzardu a ručně ho namalovala Senior Illustrator Laurela D.Austinová. soška bude k dispozici v Blizzard Gear Store od 3.listopadu, v pravděpodobné cenové kategorii od 300 – 400 amerických dolarů. Soška je samozřejmě limitovaná a předpokládá se, že jako poslední velká figurka – Grom Hellscream, od Blizzardu, bude vyprodaná opravdu rychle.

 Illidan Stormrage, zrádce a pán Outlandu je ústřední postavou Legion, posledního datadisku k World of Warcraft. Soška ho tedy zobrazuje právě v téhle fázi jeho životního příběhu – příběhu, který je plný hořkých a těžkých rozhodnutí, ne vždy správných. Jeho cesta se dá přirovnat k cestě anti-hrdiny, který je schopný obětovat všechno, aby dosáhl vyšších cílů. Jsem si jistý, že každý fanoušek této těžko pochopitelné postavy, by rád vlastnil její magnificentní podobiznu.