Wild West Online u veřejnosti boduje, vzbudil zájem nových investorů

0

Situace kolem připravované hry Wild West Online se mění každým okamžikem. Informace týkající se crowdfundingové kampaně, o které jsme vás informovali v dřívějším článku, už vlastně neplatí. Tvůrci z 612 Games prozradili, že jejich MMO nedávno přilákalo nové investory, kteří uhradí všechny zbylé náklady. Vývoj se podle všeho zcela obejde bez finanční účasti fanoušků a hru bychom si mohli zahrát už koncem tohoto roku.

Do westernové onlinovky se tak dostanou věci, které měly původně přijít až poté, co studio vybere potřebné peníze na Kickstarteru. Řeč je o záležitostech jako lokalizace do jiných jazyků, ženské postavy, karban, cesty do Mexika, horské prostředí, budování vlastního ranče nebo noční přepadávání významných nemovitostí (jako jsou banky, šerifské stanice či domy starostů). Dočkáme se dokonce i velké vlakové loupeže, která bude probíhat formou eventu.

Wild West Online galerie:
wwo-screenshot-1wwo-screenshot-2

Herní designér a šef vydavatelství BJ2 Stephan Bugaj doprovodil oficiální prohlášení slovy: „Ani ve snu by nás nenapadla taková reakce komunity. V podstatě jenom díky našim fanouškům jsme schopni vytvořit tak robustní zážitek z Divokého západu. Máme štěstí, že se nám podařilo získat investory, kteří navýšili rozpočet do takové míry, že můžeme udělat naši vysněnou hru, aniž bychom o finanční prostředky žádali hráče. Western na počítači rozhodně chybí, a tak se nemůžeme dočkat, až hru vydáme.“

Tvůrcům se dostalo celosvětové pozornosti minulý týden, když se do médií vyšplhali po zádech Red Dead Redemtion. Podle dostupných informací si budeme moci vyzkoušet hru během léta v režimu uzavřené betaverze, i když ještě není jisté, kolik hráčů se vývojáři rozhodnou pozvat.

Wild West Online u veřejnosti boduje, vzbudil zájem nových investorů
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů