Vychází aktualizace 3.1 pro Total War: ARENA

0

Wargaming vypustil aktualizaci 3.1, která hodně vychází z podnětů od samotných hráčů. Pojďme se podívat jaké jsou změny v aktualizaci, konkrétně na přepis osvětlení všech změn přímo ze strany Wargamingu.

  • Během otevřené bety a veřejného testu serveru jste nám poskytli bohatou zpětnou vazbu, za což vám všem chceme vřele poděkovat. Na základě vašich názorů a podnětů jsme upravili vyvážení jednotek a velitelů, a to včetně slonů. Ačkoliv tato aktualizace zatím neřeší svázanost velitelských schopností s úrovní jednotek, vězte, že je to rozhodně jeden z našich dalších plánovaných kroků.
  • V této aktualizaci došlo také k celkovému vylepšení systému střelby do vlastních, od hoplítské falangy po projektily, což všem hráčům dozajista ubere na zbytečně frustrujících zážitcích.
  • Zároveň jsme pro vás přichystali novou a vylepšenou kameru, kterou můžete použít jako rozšíření té stávající. Získáte tak širší rozhled, o který jste si ostatně sami řekli.
  • Řada z vás pak zápasila s prodlevou CPU. Ve verzi 3.1 došlo na optimalizaci hry, díky níž dojde k co možná nejlepšímu zlepšení FPS.
  • Dále vám přinášíme celou řadu nových možností. Představujeme vám: Údery! Všechny kontaktní jednotky nyní získávají schopnosti s krátkým vychladnutím, s jejichž pomocí mohou udeřit na nepřítele, poškodit ho a odrazit či srazit k zemi. Těšte se na dynamičtější kontaktní šarvátky a lepší taktické možnosti velitelů.
Ohodnoťte tento článek!