Koukněte na uniklou upoutávku z chystaného Star Wars: Battlefront 2

1

Zítra se poprvé otevřou brány Star Wars Celebration 2017, kterou tento rok hostí severoamerické město Orlando. Letošní ročník navíc připadá na 40. výročí této nezapomenutelné ságy, a tak není překvapením, že akce přitahuje pozornost snad všech fanoušků napříč celým světem. Na Floridu už teď míří celá řada významných lidí, a proto chtěli vývojáři z DICE právě zde představit svůj Star Wars: Battlefront 2.

Tato multiplayerová střílečka z prostředí Hvězdných válek rozhodně nebyla tajemstvím, protože informace o vývoji plnily internet už řadu měsíců. Nicméně jubilejní festival se měl stát skvělou příležitostí, jak toto pokračování velkolepě prezentovat. To by však nesmělo dojít ke ztrátě USB flash disku se štítkem „Star Wars Battlefront 2 – DŮLEŽITÉ“. Tato neopatrnost (trochu hraničící s úmyslem) totiž vzala vývojářům výhodu překvapení.

Uniklé Battlefront 2 video

Battlefront čerpá z několika Star Wars období, což v upoutávce vcelku jednoduše demonstruje mistr Yoda, Darth Maul, Rey, Kylo Ren nebo hrdinové z chystaného filmu Star Wars: The Last Jedi, které získáte, pokud si hru včas předobjednáte. Kromě multiplayeru bude hra obsahovat i dosud nevyprávěný příběh vojáka, který byl ve videu nastíněn.

Na více informací si však musíte chvíli počkat, protože k plnohodnotnému odhalení dojde až v sobotu večer.

Koukněte na uniklou upoutávku z chystaného Star Wars: Battlefront 2
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

1 KOMENTÁŘ

  1. Když jsem viděl poprvé upoutávku z Battlefront 2015 (E3) jsem si říkal no ty kráso, ale poté co to vydali bože.Ve hře nebilo skoro nic a furt tam je toho malinko z té obrovské galaxie. Takže raději pohlížím z odstupem, ale doufám v kvalitní SW pářku. Od té doby co LucasArts koupilo disney tak nic převratného nevydali (zasra** disney. 1313, Battlefront 3 takové nadějné hry skončily v koši u myšáka).

Comments are closed.