Tvůrci PUBG oznamují zbrusu nové MMORPG

2

Oblíbené PlayerUnknown’s Battlegrounds ještě ani neopustilo kolonku Early Access a část pozornosti jeho mateřského studia se už odvrací k další hře. Na co se můžeme v novém projektu pod křídly BlueHole těšit? Pojďme se podívat na vlastní oči.

Takže o co půjde?

V první řadě se budeme muset rozloučit s “realistickým” military zasazením PUBG. Ascent: Infinite Realm, jak se nová hra jmenuje, je steam punk fantasy jako řemen. A podle prvních informací víme, že budeme mít čest s klasickým MMORPG. Což si Bluehole ve spolupráci s Kakao Games už vyzkoušeli například u úspěšné TERA Online. I když – opravdu to bude tak klasické? Trailer ukazuje spoustu zajímavých prvků, které by A:IR mohly odlišit od občas dost nepřehledného zástupu fantasy MMO. Jsou to třeba malé i obří létající stroje, na kterých se očividně bude nejen cestovat, ale i bojovat. V jedné části dokonce můžeme vidět pár lidí pracujících na stavbě domu, což možná trochu naznačuje i přítomnost nebojových povolání. Prozatím bylo oznámeno 5 tříd postav – Warlord, Sorceress, Gunslinger, Assassin a Mystic. České názvy si určitě dovodíte sami.

Jednotlivé scény z poměrně dlouhého traileru by se daly pitvat donekonečna, ale asi bude lepší, když se přesvědčíte sami na vlastní oči. Osobně mi moc nesedí ta typická asijská stylizace, hra v pohybu však vypadá opravdu hodně dobře a některé scény působí správně epických dojmem. To vše si budeme moci na vlastní kůži vyzkoušet údajně už v první polovině příštího roku, jak jinak než v beta/early access verzi. Doufejme tedy, že vše dobře dopadne a BlueHole do té doby zdárně dotáhnou PUBG, aby se A:IR mohl těšit patřičné péči, kterou si nepochybně zaslouží.

Ohodnoťte tento článek!

2 KOMENTÁŘŮ

  1. typický bordel, kdy pro efekty není hra vidět 🙁 A humanoidní postavičky zvířátek.. omg..

Comments are closed.