Total War zahrne do svých her i malé bitvy

13

Společnost Creative Assembly přišla s informací ohledně hry Total War. Novinka se týká příběhové linie, kterou chtějí autoři zpracovat. Jak všichni určitě víte Total War Saga se zaměřovala na velké a významné bitvy historie. Teď se ale chtějí zaměřit právě na ty menší, kratší, ale ne méně důležité boje.

Nově vydané tituly se detailně zaměří a rozeberou menší bitvy. To neznamená, že jde o nějaké zjednodušení hry, právě naopak. Hratelnost hry se nezmění a bude stejně komplexní a myšlenka zahrnout i lokální boje, důležité nejen pro danou oblast, je dle mě skvělá.

Autoři hry vzkazují, že budou vycházet ze starších věcí, jako například Fall of the Samurai nebo Rome 2. Tím chtějí uchlácholit své fanoušky, kteří moc neuznávají vydařený fantasy díl Total War: Warhammer. Tato hra není špatná, ale není již založená na historii, což dost lidem může vadit a vadí. Další díl této fantasy věcičky vychází již letos v září. Poté se můžeme těšit zase na hry založené na historických událostech.

Total War zahrne do svých her i malé bitvy
Ohodnoťte tento článek!
3.33 (66.67%) 3 hlas/ů

13 KOMENTÁŘŮ

   • Tím jsem myslel že by se mi líbil TW z novějších dob 😉 🙂

    • to by bylo hodne super, zvlast pro nas, pro ktere jsou hearths of iron spanelska vesnice (jedina hra co jsem vzdal, protoze ji proste nechapu)

     • Skoušel jsi 4ky? Ty jsou trochu zjednodušený, i když se poněkud lišej patch od patche, já mám 331, ale zároveň si celkem udrželi “půvab” téhle řady her.
      Co se 3jek týče, ty jsem do sebe dostával pár měsíců a i po pár letech existovaly věci, na které jsem narazil poprvé, byl to vážně mazec, ale výsledek, když jsi to dostal do ruky, opravdu záživnej 🙂 Velmi důkladný pokus o simulaci, a upřímě občas donutila zamyslet se nad tím, jak je možné, že něco bylo tak, jak bylo.
      Já začínal 2kama, celkem dobrý, přechod na 3ky jak jsem říkal masakr, ale zážitek, 4ky máš pod kůží za pár dní a (hlavně po těch 3kách) celkem relax, byť za určitou cenu ochuzení o detaily z 3ek.
      Soundtracky jsou opravdu dobrý ve všech.
      Ale rozhodně to není hra pro každého, takže pokud ne, tak prostě ne no 🙂

 1. Nevím, proč mám pocit že ten, kdo tohle psal neví co to Total War je. Hry série total war jsou tahové strategie, které mají prvek, že bitvy jsou v “real-time”. Takže nechápu o čem tenhle článek pojednává, jestli budou bitvy s menším počtem jednotek, budou menší historické bitvy nebo co?

  • doted to bylo obsahove primarne obdobi velkych konfliktu, ted by treba udelali i TW z useku kratsiho historickeho obdobi, nebo je zpracovali lokální konflikt … např boje skotu proti anglii

 2. Jestli to bylo myšleno takhle, tak by to mohlo být zajímavé. Jenom něco takového už udělali, DLC k Medieval 2 Total War. Tam jedna kampaň se odehrávala jen v Anglii a další v oblasti Malé Asie, Jeruzaléma a Egypta, a ani to americké DLC nebylo nijak rozsáhlé co se týče mapy.

Comments are closed.