Total War ARENA spouští otevřenou betu

1

Total War ARENA vstupuje do otevřené betaverze. Legendární série tím vstupuje do světa velkých multiplayerových her, kde se velitelé proti sobě postaví ve strategických 10-vs-10 bitvách.

Otevřená beta zavádí frakci Kartága, aby bojovala vedle stávajících frakcí Řeků, Římanů a Barbarů. Hráči mohou společně s bratrem Hasdrubalem obléknout plášť “prapředka všech stratégů” Hannibala Barcy a převzít velení nových jednotek, včetně silných válečných slonů.

Hráči rekrutují armádu ze širokého a rozmanitého seznamu a vstupují s ní na bojiště. Musí vydat rozkazy a měnit taktiku podle vývoje bitev. Ve velkých bitevních vřavách, kdy týmová práce a rychlé reakce mohou obrátit vývoj bitvy a zajistit tak vítězství.

Několik fotek bitevních polí:

 

Veškerý pokrok a bojové zkušenosti získané hráči v otevřené betě budou přeneseny i do plné verze hry.

Total War ARENA spouští otevřenou betu
Ohodnoťte tento článek!
4.33 (86.67%) 3 hlas/ů

1 KOMENTÁŘ

  1. Legendární hra vstupuje do režie WG která chce ze psa udělat kočku tím, že jí protáhne cirkulárkou a ono to udělá mmňňáááááááůůůůůůů. Nevím , ale co začali blbnout s tímhle tak si kolikrát zapnu napoleona nebo empire a říkám si, že tady je TW ještě v pořádku.Obávám se, že končí jedna “éra” a že než příjde někdo s něčím, co by původní TW nahradilo, tak to chvíli potrvá a to nemluvím o kvalitě, resp. jejím stupňování. Možná bylo staré TW “nejednoduché” a nebylo pro každého i co do zábavy, ale o tom to přeci je ne? Jen doufám, že ve WG nebudou pokukovat po Hearts of Iron 😀 😀 😀

Comments are closed.