Top 10 strategických her roku 2017/2018

15

Máte rádi strategie? Vaše staré vypalovačky vás již omrzely, nevíte co nastartovat a zabít čas? Pokusíme se vám poradit jaké hry byly a budou v tomto roce v kurzu.

 1. Ancestors – Přemýšlel jsem, co si o této brutální řežbě myslet, trailery, které vyšly, slibovaly neuvěřitelnou akci, která proudí ve stejném množství, jako krev prolita v této hře.
 2. Jurassic World Evolution – Tato hra vyjde bohužel až v létě příštího roku. Už teď se na ni těším. Konečně pořádné provedení jedné legendy. Postavit si svůj vlastní Jurský svět může být zajímavé. Uvidíme, co si pro nás vývojáři ještě připraví.
 3. Surviving Mars – Líbí se vám myšlenka o osídlení Marsu? Mě taky. Což takhle si Mars obsadit pro sebe? Opět další strategie, která nás bude chtít uchvátit během příštího roku. Myslíte si, že Mars je to pravé bezpečné místo pro žití?
 4. The Guild 3 – Dvojka byla strašná, nechápu, co zde dělá třetí pokračování. Proti gustu…
 5. Ancient Cities – Pojďte rozvíjet svůj kmen, shromažďovat jídlo, suroviny, rozvíjet kulturu a sociální cítění. Tato hra vypadá rozhodně zajímavě, od sběračů k zemědělcům? Uvidíme kam nás tahle hra zavede.
 6. Anno 1800 – Pokračování legendární série by mělo být jednak nový začátek a taky návrat do minulosti, jelikož poslední díl, zasazený do budoucnosti, neměl příliš pozitivních ohlasů.
 7. SpellForce 3 – Pokračování další legendární série, tentokrát plné očekávání. Nová společnost, nové koncepce, nechme se překvapit, jestli akce bude tak skvělá jak nám slibují.
 8. Iron Harvest – Víte o tom, že první světovou válku nerozhodly tanky, ale oceloví mechové? První tanky nahradili mechové a my se v této hře podíváme do velice zajímavé alternativní historie.
 9. Age of Empires Definitive Edition – Že tahle legenda spatří světlo světa v říjnu 2017 již určitě víte. Není potřeba představovat sérii AoE. Každý správný pařmen ji musí znát.
 10. Age of Empires 4 – Již jsme zmínili, že se nechystá jen Def edice, ale taky plnohodnotné čtvrté pokračování velkolepé série a to je opravdu bomba!
Top 10 strategických her roku 2017/2018
Ohodnoťte tento článek!
3 (60%) 2 hlas/ů

15 KOMENTÁŘŮ

  • Jo Guild 2 je, nejlepší je mít hospodu v Heidelbergu 😀 Ze začátku to sice bylo šíleně zabugovaný a občas se tam děly nesmysly, ale u téhle hry fakt dá říct, že časem uzrála a ted je to parada hrat 🙂
   Na 3ky jsem dost zvědavej 🙂

    • No to sice jo, pokud chceš mít hned majetek, ale to je lepší si přepsat config soubor v instalaci hry 😉 Já mám tuhle hru spíš tak jako že si max. na začátku “doladim” sousedy 😀 a pak dokud mi postava neumře si provozuju to svoje, třeba s nějakým podpůrným “průmyslem” pro moji potřebu, tak jako že pro radost, na což je třeba ta hospůdka celkem fajn 🙂

     • To jsem myslel aby sis ušetřil čas obsazování dolu 🙂 Já to už hrál tolikrát, že i když je tam fura možností, tak už to prostě bejvá ze začátku takový ohraný a to chci prostě přeskočit. V momentě kdy podvádím jen svůj komp mi to vrásky nedělá, když to není nějaká zhovadilost, naopak si rád občas něco nastavím na “nepřežiješ”, prostě podle toho jak chci co zrovna hrát 🙂

  • warhammer 2 je porad stejny jako 1, pridani Druchii a jejich zfetovanych pribuznych tu nudu nezachrani

 1. Nechci rejpat, ale 9. a 10. – je to Empires v mnoznym čísle. Plus u 9. pár preklepu. Zapracoval bych i na carkach v souvetich a spisovnych vyrazech. Fakt to nemyslím zle, ale když píšu na web co se snaží být seriózní, měly by být texty na urovni.

Comments are closed.