Tom Clancy’s The Division chystá velký přídavek zadarmo

0

The Division je online akční RPG hra z pohledu třetí osoby, odehrávající se v New Yorku zničeném v důsledku řádění neznámé pandemie. Hráč se ujme role jednoho z agentů útvaru The Division. Jejich úkolem je dostat situaci ve zdevastovaném New Yorku pod kontrolu, a také vypátrat, proč ke katastrofě došlo. Hra vyšla v roce 2016 na platformách PC, PS4 a Xbox One a od svého vydání již byla rozšířena o další 3 placená DLC.

Nový update s pořadovým číslem 1.8 je největší bezplatné rozšíření, které dosud hra dostala. Do hry přibyla kompletně nová oblast s názvem The West Side Pier, kde se nachází další základní báze – Camp Clinton. Tato základna zde funguje jako sociální hub, kde se jednotliví hráči mají možnost společně potkat. The West Side Pier obsahuje i novou dynamiku spawnování nepřátel a další denní a speciální úkoly.

Hráči se dočkají nových herních módů – Resistance a Skirmish. Resistance je PvE mód, ve kterém se proti hráčům valí vlny nepřátel a jediný úkol je přežít co nejdéle. Naopak Skirmish je čisté PVP, ve kterém se proti sobě postaví dva čtyřčlenné týmy. Cílem je dosáhnout co největšího počtu zabití za určitý časový úsek.

Přepracování se také dočkala pravidla v oblasti Dark Zone. Změny se týkají hlavně Rogue a Manhunt – nyní to, oproti “kladným” hráčům, nebudou mít tak jednoduché.

Patch 1.8. přinese i další dávku nových zbraní a vybavení. Samozřejmostí je oprava některých bugů a celkové vyladění hry, čímž chtějí vývojáři docílit ještě lepšího herního zážitku.

Ubisoft si ale pro hráče připravil ještě další lákadlo. Od 7. prosince do 12. prosince bude probíhat víkend zdarma a hráčům se zpřístupní základní hra a všechna dosud vydaná DLC zdarma.

Tom Clancy’s The Division chystá velký přídavek zadarmo
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 2 hlas/ů