This War of Mine: Skvělá pecka za 4 eura na Steamu

7

Co se takhle podívat na odvrácenou stranu bitev, soubojů a válek. V této hře, která se za pár korun objevila na Steamu, se vtělíte do civilistů, kteří se snaží přežít vedle zuřící války.

V původní hře můžete vybírat několik předvolených příběhů, kampaní, které již byly ale rozšířeny a můžete si například vytvořit vlastní příběh s vlastními postavami. Hra je kombinací různých her o přežití, nejvíce se asi podobá The Sims, ale někomu může připomínat i jiné tituly.

this-war-of-mine-6

Přes den si ve svém domečku (je to spíše ruina), kutíte vše možné. Začnete třeba tím, že prohledáte celé své obydlí. Vybere vše, co se dá a připravíte se nějakým způsobem na noc. V noci můžete s jednou osobou vyjít ven a jít prohledat například okolní domy. Tam můžete opět najít spoustu zajímavých věcí, které vám pomůžou přežít do konce válečného konfliktu.

unnamed

Příběhy jsou různé, stejně jako jejich obsazení, vzhled domů, okolí, nebo taky délka konfliktu. Hra to je velice zajímavá a za těch pár korun se rozhodně vyplatí. Takže pokud se nebojíte a věříte, že by se vám během války podařilo přežít, zkuste si to, čekají vás hodiny napětí a zábavy.

 

This War of Mine: Skvělá pecka za 4 eura na Steamu
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 2 hlas/ů

7 KOMENTÁŘŮ

 1. Hra je super, za stejnou cenu jsem ji koupil na G2A před půl rokem. Na stemu se vyplatí kupovat jen málo her. Většina se dá sehnat o hodně levněj jako steamkey, nebo steam gift.;-)

     • Ani nemají důvod, jsou to originální steamkeys i gifts. Taky jsem se k takovým kódům dostal a buď je daroval, nebo prodal.

     • me uz na steamu sebrali 4 hry co jsem koupil pres g2a … pry kradene klice, problem je v tom, ze kdyz pres g2a prodavas, tak po tobe chteji fotku te karty s kodem, ale puvodnimu majiteli porad zustane a steam v tomhle ma jasno

 2. Tak jsi asi měl smůlu na prodávajícího. Já a i spousta lidí okolo Mě s tím nemá problém. Kupoval jsem tam
  třena i pc tune pro tři PC a bezproblému fungoval celý rok na všech počítačích a to dva roky po sobě. Nemluvě o klíčích origin, taky bez problémů.

Comments are closed.