Tým Mystic vyhrál „Travní“ event s 116 milióny chycenými pokémony!

0

Na Twitteru Pokémon Go se objevily zprávy ohledně posledního víkendu, kdy proběhl „travní“ event. Šestihodinové lury a spousta travních pokémonů v okolí. A který ze tří týmů nachytal nejvíce travních potvůrek?

Celkové číslo chycených travních pokémonů je 290 milionů, rozdělené mezi všechny tři týmy. Jak se můžete podívat, týmy se opravdu snažily. I když čísla vypadají hrozivě, rozdíl mezi týmem Mystic a Valor není zase tak velký. Pouhých čtrnáct miliónů. Co to je?

  • Tým Instinct – 72 milionů
  • Tým Valor – 102 milionů
  • Tým Mystic – 116 milionů

Ačkoli tato metrika a celková soutěž nemusí být nejsprávnější nebo nejpřesnější zobrazení rovnováhy mezi týmy ve hře, ukazuje to, jaký tým je nejoblíbenější.

c_qqsqivwaaeoov-jpglarge

Netušíme, proč Niantic prezentuje tato čísla „podle týmů“. Jejich příspěvek nasbíral spoustu reakcí na sociálních sítích po celém světě.

Někteří hráči se snažili posunout diskuzi na typické „omg, cheaters“, kde hlásali, jak většina botových účtů patří týmu Mystic, ale neposkytli žádné další informace ani statistiky.

Další věc, která by mě zajímala – kolik průměrně pochytali hráči jednotlivých frakcí. Nevím, proč bych měl cheatovat, když stačí mít pokéstop u baráku a lura udělá vše za vás. 6 hodin je prostě dostatečná doba na slušnou farmu. Samozřejmě k tomu musíte mít pokébally.

Tým Mystic vyhrál „Travní“ event s 116 milióny chycenými pokémony!
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 3 hlas/ů